آپدیت روزانه لیست کانال های adel sat

mostafa

Vu+ User
با سلام

دوستان گرامی در این تاپیک می خواهیم در مورد کانالهای جدید اطلاع رسانی کنیم و لیست را همیشه به روز نگه داریم

هر تغییراتی که ایجاد شده را اعلام نمایید تا من با عادل هماهنگ کنم آن ها را در لیست کانال قرار دهد

بطور مثال اگر کانال جدیدی اومده و باید به لیست اضافه شود لطفا در این تاپیک به همراه فرکانس و ماهواره مورد نظر و اینکه باید در کدوم پوشه علاقه مندی قرار بگیرد اعلام نمایید و یا اینکه کانالی از کار افتاده و باید پاک شود نیز اعلام نمایید و همچنین بقیه موارد مثل اضافه کردن ماهواره جدید یا حذف ماهواره ای از لیست و یا ...................

امیدوارم از این تاپیک استقبال بشه و لیست کانال عالی و بی نظیر داشته باشیم

با تشکر از همه عزیزانی که پیگیر این قضیه هستند

مرسی

rezaeimaghsoud

Vu+ Newbie
عادل جان دستت درد نکنه بابت اینکه زحمت میکشی لیست میذاری یه خواهش دارم ازت اگه امکانش هست
برات ماهواره آسترا 28 درجه رو هم تو لیست بذاری خیلی عالی میشه....دمت گرم

mostafa

Vu+ User
سلام عادل جان لطفا تغییرات زیر را اعمال نمایید

ماهواره هاتبرد 13E
(قسمت فارسی)
این کانالها اضافه شود : کانال iran b marz در فرکانس 11179 - کانال shabakeh 7 در فرکانس 11642 - کانال persian movie در فرکانس 11054 - کانال RTA در فرکانس 11317 - کانال irib nasim و alkawthar ( الکوثر ) در فرکانس 12437 - کانال manoto در فرکانس 11137 - کانال Persian 5 در فرکانس 11642

این کانالها حذف شود : کانال ITN در فرکانس 11137 - کانال RTA در فرکانس 11179
(قسمت فیلم و سرگرمی ) کانال AXN Spin HD تغییر فرکانس داده شود
(قسمت کارتن) کانال teletoon + hd واقع در فرکانس 11258 از لیست حذف شود
(قسمت ALL FREE HD) کانال AL Rayyan Europe HD واقع در فرکانس 12476 به لیست اضافه شود
ماهواره یاهست 52.5Eکانالهای Gem kord hd و 4u cartoon و yas tv و pn tv و mi tv به لیست اضافه شوند
ماهواره اینتل ست 62Eکانالهای فرکانس 11003v4800 از لیست حذف شوند
ماهواره abs 2 در 75Eفکر کنم این ماهواره دیگر در ایران بیم ندارد و از لیست حذف شود
ماهواره eutelsat w3 در 7Eکانال manoto حذف شود
ماهواره eutelsat 3a در 3Eکانال waar HD به قسمت all hd free اضافه شود و همچنین در این مسیر تعدادی کانال هستند که باید به لیست اضافه شود
این تغییرات فقط نمونه ای کوچکی بود که بنده تونستم پیدا کنم ، هنوز هم خیلی تغییراتی در لیست است که من نتونستم پیدا کنم در پایان از همه کاربران خواهش دارم که در این راه کمک کنند و در آپدیت لیست همیاری نمایند و کم لطفی نکنند

با تشکر از عادل بابت ارائه این لیست به کاربران ایرانی رسیورهای لینوکسی در سرتاسر جهان

mostafa

Vu+ User
سلام عادل جان لطفا تغییرات زیر را اعمال نمایید

ماهواره هاتبرد 13E
(قسمت فارسی)
این کانالها اضافه شود : کانال iran b marz در فرکانس 11179 - کانال shabakeh 7 در فرکانس 11642 - کانال persian movie در فرکانس 11054 - کانال RTA در فرکانس 11317 - کانال irib nasim و alkawthar ( الکوثر ) در فرکانس 12437 - کانال manoto در فرکانس 11137 - کانال Persian 5 در فرکانس 11642

این کانالها حذف شود : کانال ITN در فرکانس 11137 - کانال RTA در فرکانس 11179
(قسمت فیلم و سرگرمی ) کانال AXN Spin HD تغییر فرکانس داده شود
(قسمت کارتن) کانال teletoon + hd واقع در فرکانس 11258 از لیست حذف شود
(قسمت ALL FREE HD) کانال AL Rayyan Europe HD واقع در فرکانس 12476 به لیست اضافه شود
ماهواره یاهست 52.5Eکانالهای Gem kord hd و 4u cartoon و yas tv و pn tv و mi tv به لیست اضافه شوند
ماهواره اینتل ست 62Eکانالهای فرکانس 11003v4800 از لیست حذف شوند
ماهواره abs 2 در 75Eفکر کنم این ماهواره دیگر در ایران بیم ندارد و از لیست حذف شود
ماهواره eutelsat w3 در 7Eکانال manoto حذف شود
ماهواره eutelsat 3a در 3Eکانال waar HD به قسمت all hd free اضافه شود و همچنین در این مسیر تعدادی کانال هستند که باید به لیست اضافه شود
این تغییرات فقط نمونه ای کوچکی بود که بنده تونستم پیدا کنم ، هنوز هم خیلی تغییراتی در لیست است که من نتونستم پیدا کنم در پایان از همه کاربران خواهش دارم که در این راه کمک کنند و در آپدیت لیست همیاری نمایند و کم لطفی نکنند

با تشکر از عادل بابت ارائه این لیست به کاربران ایرانی رسیورهای لینوکسی در سرتاسر جهان

kasra

Vu+ Newbie
09144126389 vu+duo2سلام دوستان من یک عدد تیونر دیجیتال می خام کسی سوراغ داره اینم شماره من

reza_e13

Vu+ Newbie
متاسفانه لینک کانال تلگرامی که گذاشتین اکسپایر شده، لطفا در صورت امکان لینک جدید رو بزارین. باتشکر
دوستان عزیز ارتباط مستیقم با عادل عزیز در گروه زیر هم برا لیست کانال و هم حل مشکلات لطفا به اشتراک بگذارید ممنون

https://t.me/joinchat/AAAAAAvt6NtkULQCs24JwQ