سوالات و مشکلات عمومی

nunigaia

Moderator
hey nunigaia i updated the hdglass 16 skin and had some changes in it and after all the solo4k does not boot completely and it is restarting again and repeatedly ON and ON again

Use an FTP tool to connect to your STB.

Under:

Code:
/usr/share/enigma2/hd_glass17

Sample screen shot of the location ...

HD_Glass_Issue.png

after rebooting your STB ... will apply the default skin.

----------------------------------------------------------------------

or

================================

By telnet, run the following commands:

Code:
opkg remove enigma2-skin-fullhdglass17

killall -9 enigma2

best regards
nunigaia

marshalsat

Vu+ User
سلام ممنون بابت راهنمایی در مورد کنترل یه مشکل با نصب و تغییر اسکین اچ دی گلاس 16 پیش اومده دایم ریبوت میشه و لود کامل نمیشه
سلام وقتی این اتفال افتاد یعنی با نصب اسکین یا پلاگین چنین مشکلی براتون به وجود اومد شما برید به مسیر زیر و پوشه ی اسکین یا پلاگین رو حذف کنید
usr/lib/enigma2/python/plugin/extensions or systemplugin برای حذف پلاگین به این پوشه بیاید
usr/share/enigma2 و پوشه ی اسکین را از این مسیر حذف کنید تا رسیور با اسکین دیفالت بالا بیاد

nunigaia

Moderator
سلام وقتی این اتفال افتاد یعنی با نصب اسکین یا پلاگین چنین مشکلی براتون به وجود اومد شما برید به مسیر زیر و پوشه ی اسکین یا پلاگین رو حذف کنید
usr/lib/enigma2/python/plugin/extensions or systemplugin برای حذف پلاگین به این پوشه بیاید
usr/share/enigma2 و پوشه ی اسکین را از این مسیر حذف کنید تا رسیور با اسکین دیفالت بالا بیاد

Please, write in english, i don´t know persian language.

regards
nunigaia

hadiskamal

Vu+ Newbie
سلام و سپاس از دوستان بابت راهنمایی هاتون برای تغییر فونت در ویوسولو4کی چه راهی وچود داره؟فرمت فونت ها چی باید باشه؟

hadiskamal

Vu+ Newbie
Hello and a big thank you to the friends.

How could i change the font in vu+ solo 4k. I mean the best persian one. What about the font named dejavu sans?

Thanks in advance
b.r.

Last edited by a moderator:

nunigaia

Moderator
Hello and a big thank you to the friends.

How could i change the font in vu+ solo 4k. I mean the best persian one. What about the font named dejavu sans?

Thanks in advance
b.r.

Next time, please, don´t write only in capital letters!

Where did you want to change the font?

best regards
nunigaia

a911

The BH Lover
فروش ریسیور ویوودوو2
نو در حد اکبند در خصوصی در خدمتم
If you are making server promotion or sharing , this is not allowed here, forbidden, please check the Rules.
The Admin may BAN you for this , if he diseres.

ali piri

Vu+ Newbie
سلام دوستان من vuduo1دارم ولی در یوتل ست 7 درجه شرقی کانال قالا 2 صدا داره تصویر نیست
لطفا راهنمایی بفرمایید
با تشکر

Copricorn

Vu+ Newbie
سلام
دوستان من روی رسیور اونو ایمیج بلک هول نصب کردم
بعد از 2 روز کار و ... حجم دستگاه کاملا پر شده
100%
فقط به اندازه چند بایت خالی مونده
آیا طبیعی هست؟
اینطوری که دیگه نمیتونم چیز دیگه ای نصب کنم
لطفا راهنمایی کنید چه کنم؟
آیا بلک هول برای اونو مناسبه؟ (سنگین نیست؟)
اگر مناسب نیست چی نصب کنم؟

سپاس

Elyas

Vu+ Newbie
سلام
دوستان بنده رسیور
vu+solo دارم
ولی هر کاری می کنم وقتی فلش را به رسیور وصل می کنم هیچ اتفاقی نمیوفته لطفا لینک آخرین ورژن ایمیج را برای بنده ارسال کنید .
با تشکر​

Elyas

Vu+ Newbie
یک سوال دیگه هم داشتم وقتی اتوماتیک ستلایت را جست و جو می کنم بعضی از کانالهای همون فرکانس 2بار سرچ می شود.

alikhavari

Vu+ User
یک سوال دیگه هم داشتم وقتی اتوماتیک ستلایت را جست و جو می کنم بعضی از کانالهای همون فرکانس 2بار سرچ می شود.
سلام
در زمان جستجو گزینه دارید به نام
clean before search
اگر انرا روی yes بگذارید این مشکل تکرار نمیشود