سوالات و مشکلات عمومی

Vahideti

Vu+ Newbie
سلام و درود
امکان ست کردن ریموت کنترل دیگه ای با سولو سری اول هست ؟
کنترل من شکست و دیگه کار نمیکنه .
دوستان هم اگر موجود دارند ، لطفا بفرمایند خبر بدهند
ممنون

meloserj

Vu+ Newbie
دوستان برای آپدیت درایور سولو2 فایل vuplus-dvb-modules-vusolo2-3.13.5-20180220
رو دانلود کردم فقط نحوه نصبش رو نمیدونم باید مسیر خاصی کپی بشه یا مثل ایمیج رو فلش باید بزنم؟
اگه فایل شما ipk هست اونو توی /tmp کپی کنید و بعد بصورت پلاگین نصب کنید
طریقه نصب دکمه سبز و سپس زرد و انتخاب منوال اینستال

Jooje

Vu+ Newbie
دوستان برای آپدیت درایور سولو2 فایل vuplus-dvb-modules-vusolo2-3.13.5-20180220
رو دانلود کردم فقط نحوه نصبش رو نمیدونم باید مسیر خاصی کپی بشه یا مثل ایمیج رو فلش باید بزنم؟
شما اگر آخرین ورژن ایمیج رو نصب کنید نیاز به آپدیت دستی هیچ درایوری ندارید. تغییرات درایورها اصلا چیز محسوسی برای یک کاربر عادی نیست

amir3681

Vu+ Newbie
سلام و درود
امکان ست کردن ریموت کنترل دیگه ای با سولو سری اول هست ؟
کنترل من شکست و دیگه کار نمیکنه .
دوستان هم اگر موجود دارند ، لطفا بفرمایند خبر بدهند
ممنون

سلام
وحید خان در حال حاضر مدل کیبوردی که حدود 600 تومن قیمتشه تو بازار موجوده دیروز از یکی فروشنده ها سوال کردم گفت بعید میدونم مدل خودش گیرتون بیاد
ی سری کنترل قابل برنامه ریزی هم توی بازار موجوده به این صورت که کنترل خودتو میگیری روبروش و دکمه به دکمه براش تعریف میکنی که چه گاری باید انجام بده
موفق باشی

amir3681

Vu+ Newbie
سلام. دوستان دو سه تا تیونر یو اس بی دیجیتال ویوو توسط یکی از دوستان یه صورت مسافری وارد شده با توجه به اینکه این مدل تو بازار ایران گیر نمیاد اگه کسی لازم داره بگه.

Ali alavi

Vu+ Newbie
سلام من ووپلاس سولو ، دارم امروز بعد از یکی دوسال اومدم ایمیج جدید بریزم ولی نشد دستگاه همینجور روی چراغ قرمز مونده ، بوت لودر هم زدم باز نشد یعنی بوت لودر هم نصب نمیشه کلا وقتی به برق میزنم فقط روی چراغ قرمز میمونه..آیا راهی برای درست شدنش هست یا نابود شد رسیور به نظرتون؟

amir3681

Vu+ Newbie
سلام من ووپلاس سولو ، دارم امروز بعد از یکی دوسال اومدم ایمیج جدید بریزم ولی نشد دستگاه همینجور روی چراغ قرمز مونده ، بوت لودر هم زدم باز نشد یعنی بوت لودر هم نصب نمیشه کلا وقتی به برق میزنم فقط روی چراغ قرمز میمونه..آیا راهی برای درست شدنش هست یا نابود شد رسیور به نظرتون؟

سلام
ایمیج های جدید فقط از طریق مولتی بوت روی فلش یو اس بی نصب میشن دیگه قابلیت نصب مستقیم روی فلش داخلی دستگاه را ندارن
ی ایمیج قدیمی تر بریز بعد ایمیج جدید را از طریق مولتی بوت روی فلش یو اس بی نصب کن

Jooje

Vu+ Newbie
سلام
ایمیج های جدید فقط از طریق مولتی بوت روی فلش یو اس بی نصب میشن دیگه قابلیت نصب مستقیم روی فلش داخلی دستگاه را ندارن
ی ایمیج قدیمی تر بریز بعد ایمیج جدید را از طریق مولتی بوت روی فلش یو اس بی نصب کن
آقا لطفا راهنمایی اشتباه نکنید. همه ایمیجها قابلیت نصب روی فلش بصورت غیر مالتی بوت رو دارن

Jooje

Vu+ Newbie
مطمئنید دستگاهتون تقلبی نیست. سولو و دوو مدل کپی دارن که بعد از زدن ایمیج از یه ورژنی به بعد دستگاه کلا قفل میشه از آدرس پائین چک کنید ببینید دستگاهتون اصله:
http://www.vuplus-community.net/board/threads/howto-recognize-a-solo-duo-clone.12815/

amir3681

Vu+ Newbie
آقا لطفا راهنمایی اشتباه نکنید. همه ایمیجها قابلیت نصب روی فلش بصورت غیر مالتی بوت رو دارن

راهنمایی اشتباه نیست خودم قبلا همین مشکل را داشتم تو فروم انگلیسی مطرح کردم کسی که رام را برای دانلود گذاشته بود گفت کلا از این به بعد برای دستگاه های مدل پایین به علت کم بودن حافظه فلش دستگاه ایمیج ها به صورت usb release هستن
البته ممکن هم هست نظر شما درست باشه و دستگاه تقلبی باشه

alikhavari

Vu+ User
از راه دور واقعا نمیش راهنمایی کرد به تعمیرکار مراجعه کنید

Mostafa12619

Vu+ Newbie
سلام من ریسیور سولو دارم هیچ کانالی رو ندارم نصاب اومد فایندر تصویری رو تو خونه زد پشت کابلی که به ریسیور وصل میشه همه جهت ها و کانالها درست بود نمی دونم مشکل چیه ورژن ریسیورم بلک هول ۱.۷.۸ هست شاید تنظیمات کانفیگوریشن مد بهم ریخته من دیش گردون دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

amir3681

Vu+ Newbie
سلام من ریسیور سولو دارم هیچ کانالی رو ندارم نصاب اومد فایندر تصویری رو تو خونه زد پشت کابلی که به ریسیور وصل میشه همه جهت ها و کانالها درست بود نمی دونم مشکل چیه ورژن ریسیورم بلک هول ۱.۷.۸ هست شاید تنظیمات کانفیگوریشن مد بهم ریخته من دیش گردون دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایین

اگه بعد از نصب دیش گردون به مشکل خوردید بیشترین احتمال مربوط به تنظیمات میشه متاسفانه اکثر نصاب ها هم اطلاعات کافی راجع به سیستم عامل انیگما 2 ندارن

aliiiiiiiii

Vu+ Newbie
درود دوستان میشه راهنمایی کنید من اسکین برای سولو معمولی ایمج بلک هول که انلاین فیلتره از کجا بردارم
یه دونه یکی از دوستان تو سایت گذاشته که ریختم دستگاه ارور داد

hossein77

Vu+ Newbie
درود دوستان میشه راهنمایی کنید من اسکین برای سولو معمولی ایمج بلک هول که انلاین فیلتره از کجا بردارم
حجم ایمیج زیاده ترجیحا هیچ اسکینی نصب نمیشه بیخیال شو

amir3681

Vu+ Newbie

دوست عزیز اخرین ایمیج که 3.0.9 هست از همه لحاظ ایمیج سریع و خوبیه ولی حتما باید از طریق پلاگین اوپن مولتی بوت و روی فلش یو اس بی یا هارد نصب بشه اگرنه دستگاه بالا نمیاد بقیه اسکینها هم تقریبا برای این ورژن ساخته شدن و روی ورژن های دیگه کمی کند هستن و باگ دارن

rezlol

Vu+ Newbie
سلام بلک هول 3۰0۰9 نصب کردم دیگه پلاپین نصب نمیشه ممنون میشم راهنمایی کنید پلاگین ها رو میریزم تو پوشه tmp
ولی بعد که میرم نصب کنم میبینم مگه چیزی توش نیست ولی تو فولد tmp
که میبینم هستش

Gladiator

Vu+ Newbie
دوستان سلام میشه لطفا بگید چطوری ایمیج جدید بلک هول که از همین سایت دانلود کردم روی دستگاه ویو سولو نصب کنم

hossein77

Vu+ Newbie
دوستان سلام میشه لطفا بگید چطوری ایمیج جدید بلک هول که از همین سایت دانلود کردم روی دستگاه ویو سولو نصب کنم
فایلو بذار تو فلش
فلشو بزن رسیور و رسیور رو بزن به برق
چراغ قرمر که چشمک زد دکمه پاورر روی رسیور رو بزن و لیقد صبر کن تا پشت سر هم چشمک بزنه و