مشگلات سخت افزاری در این تاپیک مطرح کنند

mohammad-x95

Vu+ User
نمایی ازجیتگ رسیور هایه vupus

Attachments

• how to use BBS - SOLO_UNO_DUO_ULTIMO.pdf
    1.9 MB · Views: 187

mohammad-x95

Vu+ User
به زودی جیتگ رسیورها باخوده bbsتوضیح خواهم داد

Attachments

• IMG_1079.JPG
    IMG_1079.JPG
    326.1 KB · Views: 72

mohammad-x95

Vu+ User
فایل هایه مورد نیاز جیتگ برایه رسیورهایه vuplus

Attachments

• BCM97325 [ VU+ SOLO ].zip
    77 MB · Views: 77
  • BCM97335 [ VU+ DUO ].zip
    83.7 MB · Views: 68
  • BCM97413 [ VU+ UNO+ULTIMO ].zip
    68.1 MB · Views: 47

EhSaN

Vu+ Newbie
سلام دوستان
خروجی اچ دی ریسیور سولو من درست کار نمی کنه، وقتی دستگاه رو روشن می کنم باید چند دقیقه ای بگذره تا بهم تصویر بده، اما خروجی کامپوننت مشکلی نداره، کسی می تونه راهنمایی کنه؟

EhSaN

Vu+ Newbie
کابل رو عوض کردم، با تلویزیون دیگه هم تست کردم مشکل رفع نشد

mohammad-x95

Vu+ User
سلام. این مشگلی که شما میگی باید روش کار کرد تا عیب یای بشه کابل درجه مختلفی داره 1/2و1/4 در مورد سخت افزار باید بگم مستقیم از خوده cpu میاد
شما حتی میتونه عیبتون نرم افزاری باشه دوباره ایمیج بزن شاید حل بشه

EhSaN

Vu+ Newbie
تمامی ایمیج ها رو تست کردم، حتی کارخونه ای هم ریختم نشده،کابل های مختلف رو تست کردم، مال ریسیوردیگه و دستکاه های دیگه، نشده، دیروز تصویر خروجی اچ دی شده بود ستون ها رنگی از بالا به پایین اما وقتی می رفتم رو کامپوننت تصویر عادی شبکه در حال پخش بود!!

mohammad-x95

Vu+ User
اینجوری که شما میگی همه راه رو رفتی باید دستگاه رو دید و عیب یابی بشه تا نظر درست رو داد. موفق باشی

4majid

Vu+ Newbie
سلام دوستان
خروجی اچ دی ریسیور سولو من درست کار نمی کنه، وقتی دستگاه رو روشن می کنم باید چند دقیقه ای بگذره تا بهم تصویر بده، اما خروجی کامپوننت مشکلی نداره، کسی می تونه راهنمایی کنه؟

سلام
دوست عزیز شاید اشکال از ورودی اچ دی تلوزیون شما باشه با یه تی وی دیگه ازمایش کن موفق باشید.

yashar1357

Vu+ Newbie
سلام
رسیورم دیو هست. اخیرا یکی از تیونر های آن از کار افتاده و سیگنال نمی ده . کابل و دیش و النبی را هم تست کردم مشکلی نیست. ولتاژ خروجی تیونر زمانی که این تیونر فعال است صفر نشون میده. بعد از تست مدار خروجی متوجه شدم خروجی تیونر اتصال کوتاه شده. احتمال میدم مزبوط به مدار تامین ولتاژ انبی باشه.
لطفا اگر میتونید راهنمایی کنید .
اگر بلوک دیاگرام مدار تغذیه النبی موجود است میتواند کمک بزرگی باشد.
با تشکر

mohammad-x95

Vu+ User
سلام.دوست عزیز انقدرو بگم توسط یه ایسی سویچ میشه دوتا تیونر ولی به دقت مقاومت فیوز اس ام دی رو چک کن یه بار ایمج بزن.موفق باشی

yashar1357

Vu+ Newbie
سلام.دوست عزیز انقدرو بگم توسط یه ایسی سویچ میشه دوتا تیونر ولی به دقت مقاومت فیوز اس ام دی رو چک کن یه بار ایمج بزن.موفق باشی

ممنون از شما
دیتا شیت ایسی A8293
نشان میده مسیر ولتاژ از ایسی تا خروجی تیونر دارای ذو دیود فیوزی است .آیا می توانید شماره این دو دیود رو روی برد مشخص
نمایید؟

shojakhan

Vu+ Newbie
مشکل ماندن ر وی چراغ قرمز برای من پیش اومد ولی علت اون سوختن 2خازن 1500میکروفاراد تغذیه بود. که بعد از تعویض مشکل لود حل شده ولی مشکل عجیب دیگه ای اتفاق افتاده : اگر آنتن (که به دیشگردان وصله) به دستگاه وصل نباشه تمام قسمتها کار میکنه. ولی به محض اتصال آنتن و رفتن روی کانالی کنترل vudou از کار می افته وحتی کنترل روی پنل هم کار نمیکنه . ولی با کمال تعجب کنترل تلویزیون سونی که با ست شده تمام کارهای کنترل اصلی را انجام میده ،ضمن اینکه پنل هم روی اولین کانال ثابت میمونه.قبل از هنگ دستگاه سی پی یو داغ میکنه وحرارتش بالا میره بعد پنل جلو ثابت وکنترل خودش نیز کارنمیکنه . کنترل تلویزیون کار میکنه.
ممکنه اساتید راهنمایی بفرمایند.

Arash_mir

Vu+ Newbie
سلام
کم رو که عوض میکنم وایرلس قطع میشه (فقط وایرلس نتورک)
تنظیمات درسته ولی فقط با ریستارت انیگما یا رسیور دوباره وصل میشه!
دلیل خاصی واسش می دونید؟

mohammad-x95

Vu+ User
سلام دوست عزیز ربطی سخت افزار رسیور شما نداره از فلاش وای فای تونو تعویض کنید باید مشگلتون حل بشه

mohammad-x95

Vu+ User
مشکل ماندن ر وی چراغ قرمز برای من پیش اومد ولی علت اون سوختن 2خازن 1500میکروفاراد تغذیه بود. که بعد از تعویض مشکل لود حل شده ولی مشکل عجیب دیگه ای اتفاق افتاده : اگر آنتن (که به دیشگردان وصله) به دستگاه وصل نباشه تمام قسمتها کار میکنه. ولی به محض اتصال آنتن و رفتن روی کانالی کنترل vudou از کار می افته وحتی کنترل روی پنل هم کار نمیکنه . ولی با کمال تعجب کنترل تلویزیون سونی که با ست شده تمام کارهای کنترل اصلی را انجام میده ،ضمن اینکه پنل هم روی اولین کانال ثابت میمونه.قبل از هنگ دستگاه سی پی یو داغ میکنه وحرارتش بالا میره بعد پنل جلو ثابت وکنترل خودش نیز کارنمیکنه . کنترل تلویزیون کار میکنه.
ممکنه اساتید راهنمایی بفرمایند.
اسی فلاش دوباره باید برنامه ریزی ببشه دوست عزیز اگه سی پیو اسیب ندیده باشه