مشگلات سخت افزاری در این تاپیک مطرح کنند

shojakhan

Vu+ Newbie
نحوه برنامه ریزی اسی فلاش ویو پلاس؟ لطفا" راهنمایی کنید. ممنون

mohammad-x95

Vu+ User
نحوه برنامه ریزی اسی فلاش ویو پلاس؟ لطفا" راهنمایی کنید. ممنون

سلام. دوست عزیز اسی فلاش رو باید با پرگرامر دوپاره پروگرام بشه یا با بردbbs
جیتگ بشه موفق باشید

shojakhan

Vu+ Newbie
با تشکر امکان داره کمک کنید فایلهای لازم برای پروگرام را پیدا کنم (رسیور ویو دو ). سری اول

soheil khoddam

Vu+ Newbie
سلام دوستان ریسیور من رو چراغ قرمز مونده و روشن نمیشه لطفا اگر جای مطمئنی برای تعمیرات میشناسین راهنمایی کنید
ریسیور vu duo

pamave

Vu+ Newbie
سلام دوستان من ریسیور سولو 2 دارم مشکلم اینه که بوت نمیشه ایسی فلش هم عوض کردم چند روز درست بود بعد دوباره همون مشکل بوت شدنو دارم اداپتور دستگاه عوض کردم ولی نشد نرم افزار کارخونه زدم ایمیج عوض کردم ولی بازم نشد کسی میدونه مشکل از کجاس ممنون راهنمایی کنید در ضمن ولت گیری هم کردم تمام ولتاژها درست ودقیقا خدایی هرکس میتونه کمک کنه خسته شدم

Jooje

Vu+ Newbie
سلام دوستان من ریسیور سولو 2 دارم مشکلم اینه که بوت نمیشه ایسی فلش هم عوض کردم چند روز درست بود بعد دوباره همون مشکل بوت شدنو دارم اداپتور دستگاه عوض کردم ولی نشد نرم افزار کارخونه زدم ایمیج عوض کردم ولی بازم نشد کسی میدونه مشکل از کجاس ممنون راهنمایی کنید در ضمن ولت گیری هم کردم تمام ولتاژها درست ودقیقا خدایی هرکس میتونه کمک کنه خسته شدم
بوت لودر رو آپدیت کن احتمالا درست بشه

pamave

Vu+ Newbie
سلام دوستان من ایمیج کارخانه زدم وریسیور بوت شده ولی ایمیج با ورژن بالاتر که بهش میزنم باز دوباره بوت نمیشه لطفا راهنمایی کنید

Mick12334

Moderator
بقدر ما انا علي علم بانك لا تحتاج إلى تحديث محمل الإقلاع في فو + Solo2

zotopmark

Vu+ Newbie
سلام. به چ کار میاد؟ برای کدو قسمت دستگاه کاربرد داره؟

دستگاههایِ وی یو دوو که روی چراغ قرمز موندن به این قطعه اکثرا نیاز پیدا میکنن که تو بازار ایران موجود نیست

meim

Vu+ Newbie
سلام
دوستان دستگاه من سولو هست الان هرکاری میکنم اچ تی ام ای دستگاه نمیاد و حتی تلوزیون نمیشناس اش با کابلهای دیگه هم امتحان کردم کابل ها مشکل نداره این مشکل سخت افزاری هست یا نظرم افزاری و اگر سخت افزاری هست چکار کنم