ASUS My Cinema U3100 Mini DVBT Tuner

Gucio

Vu+ Newbie
Może tu uzyskam pomoc.Zakupiłem Tuner DVB-T ASUS My Cinema U3100 Mini DVBT Tuner i nie wiem, których sterowników użyć . Próbowałem wszystkich, ale na żadnym przy skanowaniu nie znajduje kanałów.
 

bogdanm

Moderator
Spróbuj polukac w posty angelofsky1980 on zajmuje sie kodowane draiverow do wszelkiej masci tunerow poszukaj w jego postach bo gdzies widziałem spis obsługiwanych tunerkow jesli on jest tam to napewno bedzie smigac jesli nie to napisz do niego czy by niezapodal obsługi ale mysle ze jesli ten twoj tuner ni jest jakis rzonyc od standardow to musi smigac
 

akronim

Vu+ Newbie
Może tu uzyskam pomoc.Zakupiłem Tuner DVB-T ASUS My Cinema U3100 Mini DVBT Tuner i nie wiem, których sterowników użyć . Próbowałem wszystkich, ale na żadnym przy skanowaniu nie znajduje kanałów.
Tuner jest obsługiwany w Black Hole 1.7.7 na Vu+ UNO. Ale ma jak zauważyłem znacznie niższą czułość od oryginalnego Vu+ DVB-T/C tunera plug-in. Ponadto gdy zainstalowane są oba nagrywać niestety można tylko z Vu+ DVB-T/C tunera plug-in. Na ASUS My Cinema U3100 Mini Vu+ przelącza się dopiero w przypadku wyłączenia tuner plug-in.
 

szuldek

Vu+ Newbie
ja miałem podobny problem, też mam U3100mini, tylko po softem VTI 5.01 i BH 2.1.3 mi wykrywa oraz znajduje kanały,
a tuner mam Vu+ UNO, wszystko działa jak należy
 
Top