Vu+
  1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Black Hole 1.4.4 E

Discussion in 'Vu+ Nezvanicni Images' started by Dzoni, Jan 26, 2011.

1. Dzoni

Dzoni BH Lover

Valjalo bi da od Mira cujemo poboljsanja iz prve ruke jer meni bas nije najjasnije sta donosi ovaj image. Jeli to "Mediatomb" ? Sta i kako radi jednostavnim rijecima receno, da li nam treba jos neki vu+duo u LAN-u da bi koristili tu mogucnost ili mogu biti i drimovi i td...i ima li jos kakvih novosti/poboljsanja,cudo da se nisu sacekali novi drajveri od Vu+ za vecim brojem zakrpa kojima se nadamo svi...

Daconi and Yugo like this.
  2. Zupy

Zupy Moderator

Pa 2 stvari su nove - sasvim dovoljno [​IMG]
    Jeli ko ima wifi stik sa ovim chipom i jeli probao kako radi ?

3. Ludi Pera

Ludi Pera Vu+ Newbie

ima li neki novi bootlogo za BH 1.4.4??? ako ima molim vas gdje ga mogu skinuti???

4. Daconi

Daconi Vu+ User+++

5. Dzoni

Dzoni BH Lover

Ma meni preko onog tigra nema nista bolje, izgleda zaista sjajno.Ali promjena je uvijek ok...

6. limba

limba Vu+ Newbie

Danas sam podigao win7 na kompu i sada vise sa vuckom ne vidim hdd koji sam na kompu stavio na deljenje,posto je sve radilo super na xp-u pretpostavljam da je problem sa win 7.Zanima me jel neko imao takav problem i kako ga resiti?

7. Zupy

Zupy Moderator

Hmm na win7 to zeza , mislim da moraš imati usera i pasword da bi to radilo na istom - malo više je pisano na SF o tome pa eventualno potraži tamo (ja ne koristim isto)

8. limba

limba Vu+ Newbie

Hvala Zupy, pogledacu tamo.

9. Ludi Pera

Ludi Pera Vu+ Newbie

Daconi hvala ti [​IMG]