Halus61 Picons + XPicons Exclusive for Black Hole Team Only

Tony il Capo

Vu+ Newbie
Thanks again for the picons. That's the only thing that makes me come back here.
Would be nice to have them service named, many benefits...

mennan

Vu+ Newbie
ellerine gözlerine sağlık Halus61 . Bir de Türksat ımıza gözatsan zahmet olmazsa Full olarak verebilirmisin.
saygılar

halus61

BH Lover
Birak su ps4 biraz yaw ;);):):)

levi hocam ps4 oyunlar türkiyede cok pahalı olduğu icin bir cözüm icerisindeyiz arkadaşlarımla ps4 altyapısı linux olduğu icin ilgimi çekiyor...çok ta oynadığım yok dersem yalan olur...:lol::dance:;)

brezilyalılar bu işi cözdü bizde o yöntemi deniyoruz bakalım inşallah olacak...

levi

Moderator
levi hocam ps4 oyunlar türkiyede cok pahalı olduğu icin bir cözüm icerisindeyiz arkadaşlarımla ps4 altyapısı linux olduğu icin ilgimi çekiyor...çok ta oynadığım yok dersem yalan olur...:lol::dance:;)

brezilyalılar bu işi cözdü bizde o yöntemi deniyoruz bakalım inşallah olacak...
Sende cozersin halus senin elinden kurtulamaz;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

gateway

Vu+ Newbie
thank you for your great work halus. can you please update 16E. there are many changes there. thanks in advance.

halus61

BH Lover
arkadaslar ve dostlar + abilerim...pc sistemim cöktü bir de üstüne telekom calışmaları nedeniyle internetim yok ...zannetmeyin sizleri unuttum...saygı ve sevgilerle ...en kısa zaman da görüşmek üzere ...ek olarak ps4 kullanan arkadaşlar varsa benimle irtibata gecerlerse sevinirim...:dance:

levi

Moderator
arkadaslar ve dostlar + abilerim...pc sistemim cöktü bir de üstüne telekom calışmaları nedeniyle internetim yok ...zannetmeyin sizleri unuttum...saygı ve sevgilerle ...en kısa zaman da görüşmek üzere ...ek olarak ps4 kullanan arkadaşlar varsa benimle irtibata gecerlerse sevinirim...:dance:
Insallah yakinda duzelir halus dostum daha kiramadinmi ps4 be halus millet uzaya cikti :grin: