Kako napraviti personal bacup

otop

Vu+ Newbie
Može li neko pojasniti kako da napravim bekap na vu+duo.Naime nemam hd na boxu nego koristim usb stik od 16Gb pa bih htio da sada kad mi je sve namješteno na zadnjem BH imidžu to sve snimim na usb ali nikako nemogu napraviti putanju da to tamo snimi.Stik je mountovan na usb3 i na njega normalno snimam,međutim kada hoću napraviti bekap onda mi nudi samo putanju na usb tako da neznam gdje to snimi.
Hvala za svaku pomoć.
 

otop

Vu+ Newbie
Hmmm trenutno sam bez vu boxa tako da ne mogu provjeriti - jesi li mu dao da pošalje na usb pa nekim ftp alatom provjeri jeli išta išlo na taj usb...
Imaš ovdje proceduru u slikama kako bi trebao izgledati backup na usb
http://www.vuplus-community.net/boa...-v-1-6-1-p-b-personal-backup.2492/#post-22961
Kada odem na personal backup piše mi da će snimiti na media/usb i kada stisnem da napravi bekap on i napravi i kada sa ftp alatom odem na media/usb postoji folder backup ali stik mi je na usbe3 i nema tog foldera na stiku.Pošto nije na stiku nego negdje u memoriji kad ubacim novi imidž onda nemam odakle vratiti postavke.
Zato mi treba uputa kako da ga natjeram da mi bekap napravi na stik koji je na usb3 kako napraviti putanju.
 
Top