Moduł Polsatu resetuje mi vu+duo

kabwoj

Vu+ Newbie
Prośba o wskazówkę co ustawić w tunerze żeby działało. Sprawa wygląda tak że tuner widzi moduł CI Polsatu, widzi kanały - uruchamia je nawet - tyle tylko że po ok 30 sek. resetuje mi tuner, sytuacja taka nie występuję z modułem TNK - w tym przypadku tuner chodzi bez zastrzeżeń.
 

jwlalek

Vu+ User
To forum jest trochę chore. Jeśli ktoś zadaje pytanie na temat CAM, to od razu dostaje ostrzeżenie lub zostaje zbanowany na tydzień. Przecież w wielu przypadkach wiara pyta o to jak uruchomić opłacaną kartę a nie jak używać nielegalnie swojego odbiornika. Ty opłacasz abonament i używasz do tego CI, więc nie wiem dlaczego nie można uzyskać odpowiedzi. Ja byłbym w stanie Ci pomóc jakbym wiedział coś na ten temat ale niestety nie posiadam takiej wiedzy. Może sam moduł jest uszkodzony?
 

kabwoj

Vu+ Newbie
Hurra już działa - zmiana image na VTI pomogło. Mam jednak jeszcze jedno pytanie - wcześniej jak miałem BH bez jakiejś ingerencji po sieci w PC mogłem oglądać programy z satelity - teraz po zmianie image w tunerze nie wiem jak to zrobić żeby oglądać w PC. Podpowie ktoś?
 
Top