Novi BH 1.4.1

Dzoni

BH Lover
Impresije kolege u odnosu na 1.3.9 ?! Bolje,nedaj boze gore... ?

Mene zabrinjava cinjenica da nas drug Miro nije imao od pocetka rada BH i VU-a difaultni skin za BH image !!! :D:victory:

Bojim se da ako ubacimo ovo u flash nece raditi VTI 2.2 i zadnji SIF koji su u meoboot-u zbog novih drajvera,zar ne ? Ako neko proba nek javi.
 

Dzoni

BH Lover
Eeeeeeeeeee to mi je vec drago sto se poredis sa Ferarijem, da te ne poredim samo ja :p

Da nisi probao ili imas li info, da li sa ovim BH u flashu radi zadji VTI 2.2 i zadnji SIF, posto si ih koliko se sjecam imao u meobootu do sad sa BH 1.3.9, morao bi znati to. To mi je znacajno jer ako ne rade sacekao bih nebih odmah ubacivao 1.4.1.

Kakvi su ti utiscu u odnosu na 1.3.9 jel samo razlika u epg back up ili ?
 

Matrix10

Administrator
Stvarno nebih znao jer nemam multiboot u upotrebi
nisam ni testirao sa ovim image.

Pozdr Miro

Ferrari komande :chair:
 

Attachments

  • shot1.jpg
    shot1.jpg
    89.3 KB · Views: 30

oblivian

Vu+ User
@miro zasto niste u rytec.sources ubacili i "greece in english" jer je on to stavio u svoj zadnji xml?
ili moze putanja od epg sources pa cu ja rucno ubaciti
u srijedu je dinamo - paok, a sa ovim hijeroglifima grckim neznam jel ce biti na nova hd
thx
 

Dzoni

BH Lover
Primjecuje li neko neka poboljsanja u realnom radu, na brzini,zauzecu memorije i sl.... ? Jel neko vec uspio skrsit enigmu sa EPG-ma pa jel odradjuje back up posao kako treba ?

Hvala na odgovorima
 

oblivian

Vu+ User
još je prerano za definitivnu potvrdu ali ovo bi mogao biti najbolji vu image ikada.
brz, bez zelenjava, a to sto neki plugini ne rade mi ni najmanje ne smeta.
i jos nesto ...nakon par mjeseci koristenja crossepg-a koji mi je bio omiljen, vise mi uopce ne fali.
ovaj BH epg je cudo od brzine (i na proslim su bili brzi ali mi se cini da je sad jos brži)
 

Dzoni

BH Lover
Utisci ? Sta znaci "ok" ,kakav je u odnosu na BH, pretpostavljam smijesan,napravili su neki frankejstajn od image-a kolko sam uspio Mira da shvatim iz price...
 

acer2

Vu+ Newbie
ma sveukupno dosadan image moj dzoni, mislim ovaj poslednji BH. Sve sto postavim, za mene kao prosječnog korisnika radi. Odem u multiboot i zamisli radi. Uf kakva dosada, vracam se na IPbox i Tideglo image.:):):wallbash:
 

vuvu

Vu+ Newbie
Utisci ? Sta znaci "ok" ,kakav je u odnosu na BH, pretpostavljam smijesan,napravili su neki frankejstajn od image-a kolko sam uspio Mira da shvatim iz price...
Nista revolucionarno osim nove grafike na blue pannel-a u stilu iphone, nisam ekspert da ocjenjujem taj image ali radi na multiboot za razliku od novi PP Neverland Dm800, Open pli-beta ....
 

Dzoni

BH Lover
Xaxaxaxxaxa,

Ma uzivam u njemu :victory:

Inace vise volim siru varijantu,tj SF 1. Sta ti bi da izbacis isti skin samo tanji ? ;)
 
Top