Problém so zvukom v BH pri prehravaní videa

kubo56

Vu+ Newbie
Zdravím. Chcel by som Vás požiadať o radu. Mám prístroj VU+ solose v2 a používam image blackhole. Môj problém je pri prehrávaní niektorých videí. Vypadáva zvuk. myslel som si, že mám nejaký problém s prijímačom, ale robí to len v BH, Vyskúšal so všetky dostupné image a v každom tie problematické videá išli bez problémov. Blbne to len v BH. Tento image mi vyhovuje najviac a rád by som pri nom zostal, len toto ma dosť irituje. Už niekoľko dní hľadám nejakú odpoveď, ale nejak som sa nedopátral. vyskúšal som rôzne prehrávače, ale, ako keby mu chýbal nejaký kodek. Viete mi niekto poradiť?
 

kubo56

Vu+ Newbie
ak by sa niekomu chcelo vyskusat prehrat v BH tento subor, najlepsie na solose, ci mu tiez vypadava zvuk, ako mne. rad by som vedel ci je to problem image, alebo prijmaca, aby som ho mohol reklamovat, kym je v zaruke.
 
Last edited by a moderator:

pasl

Vu+ Newbie
preved tu ukazku do mkv pomoci MKVToolNix

defakto se zmeni kontajner a vse je v poradku.
 

kubo56

Vu+ Newbie
lenze ja nechcem prerabat filmy, chcem stiahnut a pozerat, chapal by som to keby bol problem aj v inych image, ale vsetky ostatne image si s tymi problematickymi videami poradia a vyskusal som asi naozaj vsetky, problem je len v bh, to znamena, ze problem je v image a nie vo video subore
 
Top