solo 2 starting problem

bluecross

Vu+ Newbie
cihaza yazılım attıktan sonra starting te kalıyor. yardımınız lazım problemi çözemedim anlayan arkadaşlar varmı acaba

levi

Moderator
cihaza yazılım attıktan sonra starting te kalıyor. yardımınız lazım problemi çözemedim anlayan arkadaşlar varmı acaba
Cihazinizda USB de veya hdd de vuplus diye Dosya olmasin ftp ile baglanip kontrol edin (umarim cihaziniz kolon degildir cunki burada kurallar geregince yasak)

bluecross

Vu+ Newbie
BH Yükledim imaj alıyor ama startig de kalıyor cihaz açmıyor.bütün imageleri denedim sorun düzelmedi

levi

Moderator
BH Yükledim imaj alıyor ama startig de kalıyor cihaz açmıyor.bütün imageleri denedim sorun düzelmedi
cihazda hicbirsey takili kalmasin buna internal hdd USB stick uydu kablosu dahil Vu solo 2 orijinal imaji indirin ve USB stick gi fat format layin formatladigin USB icine indirdigin solo2 Imajin zip dosyayi acip vuplus dosyasini atin cihaza hdmi kabloso takilsin ve icine vuplus dosyasi attigin USB stick cihaza tak normal Imaj yukleme islemini yap ve cihaz acilinca ya kadar bekle hicbirseye dokunma

bluecross

Vu+ Newbie
bu cihazı 2 el almıştım orjinal bana satan adam bana bunun tamir edilebileceğini ve ufak bir arızası olduğunu söyledi ve image attığımda starting hatası veriyordu.sonuç servise verdiğim arkadaş bana cihazla çok oynandığını ve flash ayaklarının tutmadığını söyledi ve anlıyacağınız aldığım cihaz anakart problemi çıktı . cihaz çöp oldu .ilgilenen arkadaşlara teşekkürler. kendinize iyi bakın

levi

Moderator
bu cihazı 2 el almıştım orjinal bana satan adam bana bunun tamir edilebileceğini ve ufak bir arızası olduğunu söyledi ve image attığımda starting hatası veriyordu.sonuç servise verdiğim arkadaş bana cihazla çok oynandığını ve flash ayaklarının tutmadığını söyledi ve anlıyacağınız aldığım cihaz anakart problemi çıktı . cihaz çöp oldu .ilgilenen arkadaşlara teşekkürler. kendinize iyi bakın
gecmis olsun artik kimseye guvenilmiyor bu devirde malesef