Tuner usb DVB-T ADB-100T

grzesiek811

Vu+ Newbie
O właśnie, a propos dwóch tunerów USB. Mam dwa różne, jeden z N-ki, a drugi to Asus u3100 mini biały. Oba działają OK i są wykrywane od razu. Sęk w tym, że na raz działa tylko jeden, nie potrafię uruchomić dwóch. Gdy używałem Asusa i miałem go wpiętego z tyłu i włożyłem n-kę z przodu, to po resecie tuner widział już tylko ADB 100T.

Gdzieś na necie widziałem, że kiedyś było w panelu BH opcja USB tuners.

Jest możliwość uruchomić oba tunery? Jeżeli jest wymóg, żeby były identyczne to dokupił bym drugiego ADB 100T.
 

bogdanm

Moderator
O właśnie, a propos dwóch tunerów USB. Mam dwa różne, jeden z N-ki, a drugi to Asus u3100 mini biały. Oba działają OK i są wykrywane od razu. Sęk w tym, że na raz działa tylko jeden, nie potrafię uruchomić dwóch. Gdy używałem Asusa i miałem go wpiętego z tyłu i włożyłem n-kę z przodu, to po resecie tuner widział już tylko ADB 100T.

Gdzieś na necie widziałem, że kiedyś było w panelu BH opcja USB tuners.

Jest możliwość uruchomić oba tunery? Jeżeli jest wymóg, żeby były identyczne to dokupił bym drugiego ADB 100T.
Szczerze mowic nie wiem ale popytam kolegow i napisze mysle ze powino to smigac ale sie upewnie
 

arko7

Vu+ Newbie
No to fajnie zapodawaj tez update z feeda to image dziala na takiej samej zasadzie jak PLi i mozna update sobie robic z pilota.
Jak cos to pisz jak zobaczysz jakies bledy

Na razie wszystko działa jak należy.
Jedną kosmetyczną uwagę mam tylko do aktywności wyjścia wideo podczas podnoszenia się kernela - używam wyjścia wideo RGB (SCART) i zanim zacznie się uruchamiać Enigma na ekranie telewizora obraz nie ma synchronizacji - widać, że coś jest wyświetlane, jednak obraz jest jakby pocięty w poziomie i skacze.
W Black Hole 1.7.8 było tak samo, natomiast w OpenPLi nie było wówczas wcale obrazu (czarny ekran).
 

grzesiek811

Vu+ Newbie
I'm tryaing USB powered HUB, but VU still recognizes only one tuner. I can't try on other images, because ADB-100 works only with black hole.
 
Top