Vu+ Bootlogos

levi

Moderator
ekremtt tebrik ederim, hepsi çok güzel çalışma , bir emek var saygıyı hakediyor.
Levi dostum bir müddet yoktum bir rahatsızlık geçirdim ve 28 gün hastatahanede diğer günler ise hastalıkla mücadele ile geçti, malum yaş 52 pc başında çok vakit geçiremiremiyorum ama yinede birkaç çalışma yaparım, senin özel isteğin olursa seve seve.
Ben şu arallar Ayberk beyin VTI imajunını kullanıyorum, onuda bir denemekte fayda var.
Saygılar.
Cok gecmis olsun dostum herseyin basi saglik siz sagliginiza kavusunda gerisi onemli degil senin o guzel calismalarini bh serverine ekledik basari calismalarinin devamini isterim tabi ama kendini zorlama bos vakit bulursan kendini iyi hissedersen oyle yap bu arada herkesin bayramini kutlarim

ekremtt

Vu+ User
ekremtt tebrik ederim, hepsi çok güzel çalışma , bir emek var saygıyı hakediyor.
Levi dostum bir müddet yoktum bir rahatsızlık geçirdim ve 28 gün hastatahanede diğer günler ise hastalıkla mücadele ile geçti, malum yaş 52 pc başında çok vakit geçiremiremiyorum ama yinede birkaç çalışma yaparım, senin özel isteğin olursa seve seve.
Ben şu arallar Ayberk beyin VTI imajunını kullanıyorum, onuda bir denemekte fayda var.
Saygılar.
Hadi geçmiş olsun. Önemlisi sağlık ve kendi hayatın, geriside "hoby" zaman zevk oldukca kendiliğinden gelir..:)

halus61

BH Lover
ekremtt ustam eline sağlık hem b.kub ve Bootlogo üzerine danımam süpersin...

yeni nesil ... v+ alırken bana ufak bir pm yolla aynı cıhazı kullanmak isterim...

ekremtt

Vu+ User
Black Hole Bootlogos by ekremtt (vu+models-1920 x 1080).

27-boo.jpg 27-ld.jpg 27-sg.jpg

Attachments

• vu-black-hole_vu-models1920x1080-bootlogo.mvi.zip
    482.4 KB · Views: 13

sassy

Vu+ Newbie
VU solo With New BH ver 2.17
Cant find the skin With name MX-Redblack.
I have it on th eolder ver of Blavk Hoole 2.15.
Can I download it at push it to the Box and how i doit?.
Gunnar