Vu+due podesavanje

irenat

Vu+ Newbie
Postovani potrebna mi je pomoc ,
1.kako da proverim da li mom vu+due treba ubaciti CFE i koji (trenutno je image 16.05.2011)
2.Imam SBB antenu sa monoblok-om tri satelita, sada vidi samo hotbird sta treba podesiti ?
3.Preporuka za image.
 

radja

Vu+ Newbie
Postovani potrebna mi je pomoc ,
1.kako da proverim da li mom vu+due treba ubaciti CFE i koji (trenutno je image 16.05.2011)
2.Imam SBB antenu sa monoblok-om tri satelita, sada vidi samo hotbird sta treba podesiti ?
3.Preporuka za image.
Pozdrav Irena.

1. Ne treba mu to, dovoljno je da ubaciš novi image. Openpli najnoviji sa njihove zvanične strane ubaci. Ali ako je original risiver, a ako nije onda ti ne znam koji mu valja. Dakle prvo provjeri je li ti original risiver, a ne kopija.
2. Šta ti je skraćenica SBB?
Dugme Menu, pa settings, pa Satellite configuration, pa tu izaberi 4 LNBa i na 1 stavi Hotbird 13 e, na 2 izaberi Eutelsat 16 e i na 3 izaberi Astra 19,2 e. Potvrdi na OK ili zeleno dugme, pročitaj na ekranu koje treba dugme, pa provjeri hoće li raditi.
Ako šta ne bude išlo javi se.
Ćao

Poslato sa Huawei P8 lite
 

irenat

Vu+ Newbie
Hvala na brzom odgovoru radja,
Ne znam da li je original predpostavljam da je original ,kako da saznam? ustvari ovo je najbitnije !
U ovom "image"-u nema mogucnost za 4 lnb ima samo hotbir i astra i neki prelaz na tjuner B.

Pozdrav.
 

irenat

Vu+ Newbie
I nesto sam zabrljao ,skinuo sam "OpenPLi-4.0-beta-vuduo-20160616_usb" i sve je islo po proceduri ali nikako da podigne sistem posle jedno sat vremena i dosta grejanja ja iskljucim risiver i ubacim usb sa predhodnim image-om sad samo radi crvena led a displej ne ispisuje nista .Sta sad ???
 

ivan1302

Vu+ Newbie
Ja mislim da kod crvene lampice ode jedan kondezator na platini
 

Attachments

  • duo_unutra.jpg
    duo_unutra.jpg
    363.2 KB · Views: 14
Top