Vu+ Duo nie działa tak jak na filmiku

jwlalek

Vu+ User
Widać, że się restartuje cały czas. Spróbuj wgrać image od nowa a jak to nie pomoże to przyjrzyj się kondensatorom.
 

Pawel12345

Vu+ Newbie
Kondensatory oraz AOZ1021AI wymieniłem na nowe i jest to samo , nowe image wgrywa się też bez problemu chyba, bo cały proces ładnie na wyświetlaczu się pokazuje.... wyciągam usb po wgraniu restartuje tuner i nadal to samo niestety....
Ogólnie dzięki za zainteresowanie i pomoc
 

jwlalek

Vu+ User
A czy wcześniej było wszystko w porządku? Na jakim image było ok? Pamiętasz mniej więcej?
 

Pawel12345

Vu+ Newbie
Nie jestem pewnie na jakim image było wcześniej na pewno na BlackHole coś z bmw750 bo to mi się wyświetlało jak wchodziłem w serwer ftp a teraz wgrałem taki BlackHole 2.1.4 bmw750.... A co do tego czy wcześniej było wszystko ok to tak tylko że ja posiadam ten tuner od miesiąca i nie wiem jak u poprzedniego właściciela się sprawował ale u mnie wszystko śmigało elegancko do czasu :/ Nie było mnie przy tym jak się popsuł ale podobno obraz się zaciął i było już po oglądaniu w przednim gnieździe usb miałem adapter wifi wpięty i podłączony do neta ....... Kompletnie zielony jestem co mu się stało, brakuje mi kabla null modem bo bym spróbował go wyczyści choć nie wiem czy to dobry pomysł bo nigdy tego nie robiłem i ogólnie w sprawie tunerów jestem laikiem bo tak prawdę mówiąc to mój pierwszy tuner.....
 

jwlalek

Vu+ User
Spróbuj zainstalować to: http://www.vuplus-community.net/board/attachments/blackhole-2-0-4-bm750_usb-zip.12227/

To jest to samo co miałeś wcześniej (bm750 a nie bmw750 :cool:). Jeśli ruszy to raczej oznacza to jedno: że Twój Duo jest clonem i żadne inne oprogramowanie powyżej wersji 2.0.4 nie nadaje się do niego. Mogę się mylić bo jeszcze jest sprawa z pamięcią RAM (za mało), którą można powiększyć, opis tutaj: http://www.vuplus-community.net/board/threads/howto-extend-flash-in-bh-images.8187/
 
Last edited:

Pawel12345

Vu+ Newbie
Nie pomogło zainstalowanie BH 2.0.4 raczej mój tuner nie jest clonem ale się nie znam wiec nie wiem..... co do tej drugiej opcji to chyba tuner musi być sprawny aczkolwiek może się mylę ....
 

jwlalek

Vu+ User
Skoro wcześniej miałeś wgrane 2.0.4 i działało a teraz nie, to wymień pendrive, może się popsuł.
 

Pawel12345

Vu+ Newbie
Wcześniej nie wiem jaki miałem, teraz mi w linku podałaś taki 2.0.4 to go w grałem nie pomogło wydaję mi się że coś jest nie tak z tym AOZ1021AI bo się grzeje ale wymieniłem dwa razy i ciągle to samo... Poddałem się z tym tunerem, może oddam go gdzieś do jakiegoś serwisu albo sprzedam jako uszkodzono bo kupiłem nowy tuner.... Ogólnie Dzięki raz jeszcze za pomoc
 

jwlalek

Vu+ User
Jeszcze spróbuj zaktualizować bootloader (CFE), który znajdziesz kilkając tutaj.

Instrukcja jest następująca:
1. Rozpakuj duo_cfe_3.0_usb.zip na pendrive. (Ścieżka powinna wyglądać następująco: /vuplus/duo/cfe_cfe_auto.bin)
2. Włóż pendrive do portu USB i włącz tuner.
3. Aktualizacja twa kilka sekund.
4. Jeśli pojawi się wiadomość "Finished..reboot", wyjmij pendrive i zrestartuj tuner.

Jeśli to nie pomoże, to albo Twój box jest klonem albo jest po prostu uszkodzony. Powodzenia.
 

Pawel12345

Vu+ Newbie
CryptoBox 600HD nic specialnago ale na moje potrzeby mam nadzieję że mi wystarczy.... , wgrywałem już tego CFE wcześniej i nic nie pomogło :/ ....
 
Top