Witam wszystkich rodaków !!!!!

Emros

Vu+ Newbie
Backup najpraktyczniej jest zrobić wtyczką "Backup image na USB" (na pendrive trzeba utworzyć plik tekstowy o nazwie "backupstick"), by w razie niepowodzeń bez zbędnych komplikacji odzyskać poprzedni image.
Co do wyboru image - każdy ma swoje zdanie, mnie odpowiada ten (ma wiele możliwości konfiguracji).
 

eudziew

Vu+ Newbie
Witam wszystkich !!!

Posiadam VU+ Zero od jakiegoś miesiąca i jestem nim zachwycony :)
(Niebo do ziemi w stosunku do DM800 z HDMI).

Jedyny problem jak na razie to jak ten ch*****y przycisk z diodą zmusić żeby mojego Szajsunga włączał i wyłączał to nie wiem ale jak będzie czas to poszukam na razie CEC mi musi wystarczyć.



Trzymam kciuki że będzie się rozwiać o nowych członków i będzie wiele informacji !
 

joedalton

Vu+ Newbie
Witam wszystkich !!!

Posiadam VU+ Zero od jakiegoś miesiąca i jestem nim zachwycony :)
(Niebo do ziemi w stosunku do DM800 z HDMI).

Jedyny problem jak na razie to jak ten ch*****y przycisk z diodą zmusić żeby mojego Szajsunga włączał i wyłączał to nie wiem ale jak będzie czas to poszukam na razie CEC mi musi wystarczyć.



Trzymam kciuki że będzie się rozwiać o nowych członków i będzie wiele informacji !
Czy udało Ci się zaprogramować/sparować ten przycisk pilota z TV Samsunga?

Wysłane z mojego SM-T535 przy użyciu Tapatalka
 

eudziew

Vu+ Newbie
Czy udało Ci się zaprogramować/sparować ten przycisk pilota z TV Samsunga?

Wysłane z mojego SM-T535 przy użyciu Tapatalka

Cześć wybacz dawno mnie tu nie było :) Pewnie juz sobie poradziłeś z tematem mi pomogli na forum :

Pilot a programowanie przycisku "TV" ?
Code:
http://www.vuplus-community.net/board/index.php?threads/Pilot-a-programowanie-przycisku-"TV"-?.25287/&share_tid=25287&share_fid=22174&share_type=t


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

Melpomene

Vu+ Newbie
Witam i pozdrawiam wszystkich rodaków, jestem nowa i chcę się trochę nauczyć od was obsługi mojego VuSolo2
 
Top