Zielony obraz - nie moge wgrac BH3.0.9 z pena

Zielony obraz, nie moge wgrac softu

  • vu uno se 4k

    Votes: 0 0.0%
  • problem z softem

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    0

bogdanm

Moderator
Image się wywalilo wiec:
- jak wgrales skina to możesz wykasować przez ftp i powinno wstac
- jeśli jest w flash to tylko image nowe; możesz wgrać przez usb [ opis jest na forum ] pamietaj ze usb najlpeij mieć do 4gn
- jak masz image na moltiboot to wyciag usb image wstanie z image z flasha
 

damianosa

Vu+ Newbie
Dzieki za wsparcie, ale jestem nieco zielony jak ten screen powyzej,
palucha mam 2gb, na nim BH3.0.9 postepuje wg instrukcji,
paluch wlozony, tuner wylaczony z tylu, wlaczam i nie pobiera z palucha niczego a startuje stare BH i sie zawiesza tak na zielono...
operacje powtarzalem kilka razy, ale z takim samym rezultatem...
Moge prosic o instrukcje krok po kroku (jesli masz chwile)
Z góry dzieki
 

damianosa

Vu+ Newbie
jest okej, sprobowalem na 3-im pendrive, z usb kingston 4gb, oraz z usb 2gb nie wchodzilo...dopiero z sandisc 4gb odczytalo
wina w usb byla, dzieki
 

damianosa

Vu+ Newbie
Jest problem, wgralem na Blach Hole inny soft - OpenLi przez USB, a teraz chce znów BH wgrac, ale przy tej samej procedurze tuner nie chce nalozyc innego image, co robic? Dziekuje
 

bogdanm

Moderator
Jest problem, wgralem na Blach Hole inny soft - OpenLi przez USB, a teraz chce znów BH wgrac, ale przy tej samej procedurze tuner nie chce nalozyc innego image, co robic? Dziekuje
Musi się dac rade wgrac.
Rob tak samo jak wcześniej usb co działało tylko image Bh na pewnie i musi pójść.
Możesz sformatować pena przed wgraniem na niego BH.

Rozumiem ze działa ci PLi na boxie teraz ? Nie wgrales czasami image pod innego boxa ?
 

damianosa

Vu+ Newbie
Czesc Bogdan. Wgralem tak jak trzeba Pli pod VU Uno...soft dziala, natomiast nie moge nalozyc na niego nowego.
Teraz podpinam tego samego palucha bod to samo usb w boxie, ale po wlaczeniu nie ma na wyswietlczu "Update" a pojawia sie na chwil e co zadziwiajace logo BlackHole, po 2 sekundach logo znika i jest czarno przez jakies 10 sekund, po tym czasie wlacza sie PLi...i dupa
 

bogdanm

Moderator
Nie czyta ci image z usb; muli muli i ląduje to z flasha.
Sformatuj to usb pod Windowsem na FAT32.
Potem wgraj image na usb i wgrywaj normalnie.
 

damianosa

Vu+ Newbie
Formatuje za kazdym razem na fat32, probuje na 4 roznych penach, 2gb i 4 gb...nie wiem moze jakas inna wersje BH sciagnac
Probowalem nawet Hyperiona wgrac na to...tez nie wchodzi
 

bogdanm

Moderator
- spróbuj sformatować do NTFS a potem na FAT32 i wgrac image
- masz może dysk w boxie ? jeśli tak to go wypnij czasamoi pomaga
- ogólnie takie mulenie wskazuje ze widzi image gdzieś i nie rozpoczyna procedury wgrywania
 

damianosa

Vu+ Newbie
zastosowalem sie do instrukcji, format pena NTFS, potem FAT32...bez zmian, a dysku nie mam...moze odpalic boxa wejsc i zrobic ustawienia fabryczne? nie wiem...mam nadzieje ze sie nie zniechecisz w poszukiwaniu rozwiazania
 

bogdanm

Moderator
zastosowalem sie do instrukcji, format pena NTFS, potem FAT32...bez zmian, a dysku nie mam...moze odpalic boxa wejsc i zrobic ustawienia fabryczne? nie wiem...mam nadzieje ze sie nie zniechecisz w poszukiwaniu rozwiazania
Każde wgrywanie nowego image powoduje kasowanie image i powrót do ustawień podstawowych.
Spróbuj może ścignąć oryginalne image z strony producenta i go wgrać.
Spróbuj zamiast Bh pobrać z tego forum image OBH i go wgrać .
 

damianosa

Vu+ Newbie
No dobra, original firmware vu uno se 4k nalozyl sie na PLi...wszedl tez OBH
Dajej nie whodzi BH3.0.9, sciagalem plik z netu jeszcze raz, uzywam tego samego palucha
Jakas podpowiedz? Moze wgrac nizsza wersje najpierw? Poratuj prosze...:D
 

damianosa

Vu+ Newbie
Jest ok...
Poprostu sciagnalem BH3.0.9 z tego forum jeszcze raz...zaskoczylo...moze byl jakis blad podczas download lub podczas unpacking...
W kazdym razie dziala
Kolejny etap przede mna, czyli wgranie puginów (np autoupdate list kanalów rango i wgrywanie pikon), czy dysponujesz samouczkiem krok po kroku?
 

bogdanm

Moderator
Oj tylko na forum jest opisane ale to nie jest trudne znajdź plugin co chcesz potem daj to katalogu tmp w image a potem zielony/zołty/ i instalcja manulna pluginow.
Inne plugin znajdziesz w feed w tym samym menu co wcześniej

Picony wgraj do usb najlepiej bo jak dasz na hdd to będzie mielił w kolko hdd jak dasz w flash to zapcha flasha i image się nie uruchomi
 

bogdanm

Moderator
no tak ale jak go "dac do katalolu tmp w image", jak ten katalog znalezc?
Programem do FTP; instalujesz go na kąpie np. Total Comander potem ustalasz polaczenie z boxem [ wchodzisz po ftp ] i zobaczysz tam katalog /tmp .
Kopujesz i w menu instalujesz ten plugin
 
Top