اولین تاپیک برای خوشامد گویی به همه کاربران و هموطنان ایرانی عزیز

hzhk1337

Vu+ Newbie
سلام و خسته نباشید از دوستان و از استادان عزیز تقاضا دارم برای ایمیج بلک هول بفکر یک فلتر شکن باشند چون نه میتوانیم ابدیت کنیم نه نرم افزارهای جانبی نصب کنیم قبلا از همه ای دوستان و استادان محترم تشکر میکنم و ارزویی موفقیت براشون دارم دستون در نکنه منتظر راهنمایی شما هستیم .
یا علی

khafanpardaz

Vu+ User
دوستان گرام
کاش این تاپیک رو نمیساختین
چون همین کارا و بخش فارسی باعث شیلترمیلتر شدن سایت میشه

amir3681

Vu+ Newbie
سلام و خسته نباشید از دوستان و از استادان عزیز تقاضا دارم برای ایمیج بلک هول بفکر یک فلتر شکن باشند چون نه میتوانیم ابدیت کنیم نه نرم افزارهای جانبی نصب کنیم قبلا از همه ای دوستان و استادان محترم تشکر میکنم و ارزویی موفقیت براشون دارم دستون در نکنه منتظر راهنمایی شما هستیم .
یا علی

من openvpn روی خود مودم ست کردم

baby-1

Vu+ Newbie
سلام من هر کاری میکنم openvpn در بلک هول رو نمیتونم فعال و فایلش و کانفیگ کنم

khafanpardaz

Vu+ User
دوست گرامی کاش این تاپیک رو باز نمیکردید
همین بخش فارسی و این کارها باعث شد این سایت در ایران فیلتر بشه و بدون دور زدن فیلتر نشه استفاده کرد

hzhk1337

Vu+ Newbie
من openvpn روی خود مودم ست کردم
سلام و حسته نباشید ما اصلا نتونیستیم کاری بکنم در ضمن با دها نفر مشورت کردیم هیچ کس نتونست فلترشکن نصب کنه شاید روی ایمیج کاری بکنند

amir3681

Vu+ Newbie
سلام و حسته نباشید ما اصلا نتونیستیم کاری بکنم در ضمن با دها نفر مشورت کردیم هیچ کس نتونست فلترشکن نصب کنه شاید روی ایمیج کاری بکنند

والا من روی خود مودم ای دی اس ال فیلترشکن اوپن وی پی ان ست میکنم به راحتی هم کار میده چه برای اپدیت انلاین چه برای دانلود پلاگین ها، پیکون ها و ... اما تا حالا روی خود دستگاه تست نکردم

abdol_xp

Vu+ Newbie

FarzamVu+ Newbie
مدتها بود مي خواستم بتونم از کليه پلاگين هاي رسيور استفاده کنم.اما به خاطر فيلتر بودن امکانش نبود.خيلي جستجو کردم و موفق شدم با

OpenVpn

اين مشکل رو حل کنم.از اونجاييکه مي دونم اين مشکل رو خيلي ها دارند آموزش اون را اينجا قرار مي دهم.

ابتدا يک اکانت

OpenVpn

خريداري کنيد.فايل

Config

آن را دانلود کنيد.من خودم واسه اندرويد رو دانلود کردم. اسم فايل کانفيگ دانلودي را به

client.conf

تغيير دهيد.فايل را اديت کرده (بهتر است با برنامه

Notepad++

آنرا اديت کنيد) و خطوط زير را قبل از قسمت

-----BEGIN CERTIFICATE-----

به آن اضافه کنيد

auth-user-pass /etc/openvpn/password.conf

log /etc/openvpn/openvpn.log

يک فايل به نام

password.conf

بسازيد.داخل فايل٫خط اول نام کاربري و خط دوم رمز اکانت خريداري شده را وارد کنيد و آنرا ذخيره کنيد. حالا با برنامه

DCC

به رسيور وصل شده و به مسير

/etc/openvpn

برويد. کليه فايلهاي اين پوشه را که داراي پسوند

Conf

مي باشند تغيير نام داده و يک

OFF

به آخر آن اضافه کنيد. دوفايل ويرايش شده

client.conf

password.conf

را به اين پوشه انتقال دهيد و اترايس آنرا 755 قرار دهيد.رسيور را ريست کرده با دوبار زدن کليد آبي و انتخاب

OpenVpn Panel

وارد آنرا شده ابتدا آنرا فعال کرده و سپس استارت کنيد.

موفق باشيد