سوالات و مشکلات عمومی

mohammad-x95

Vu+ User
سلام. دوستان امشب پس سه سال یه خبر براتون دارم پکیج فایل فلش رسیور vuplus
4k سری غیره برین به آدرس تلگرم دانلود کنید امیدوارم که به درد همه بخوره

**** WARNING ****

External live links are not allowed on our board.

Next time i wil purpose some hollidays time!

Last edited by a moderator:

mohammad-x95

Vu+ User
سلام. دوستان امشب پس سه سال یه خبر براتون دارم پکیج فایل فلش رسیور vuplus
4k سری غیره برین به آدرس تلگرم دانلود کنید امیدوارم که به درد همه بخوره

**** WARNING ****

External live links are not allowed on our board.

Next time i wil purpose some hollidays time!
Hello. Sorry I gave the link address, I just gave the flash file
I gave the receiver to Vuplus

Mehdi_110

Vu+ Newbie
عرض ادب واحترام خدمت اساتید محترم
ایمیج 3.1.0 بلک هول
ابدیت انلاین هم شده
این قسمت زیرنویس فارسی انلاین که فارسی فعال نداره بماند
الان میخام از طریق فلش فیلم نگاه کنم باید چکارکنم که زیرنویس فارسی پخش کنه
فایل زیرنویس وفیلم باهم یکی کردم بازم پخش نمیکنه
توقسمت پلاگین میری اونجا پخش میکنه منتها فقط زیرنویس رو ...خودفیلم مییذارم غیرفعال میشه
ممنون میشم راهنمایی کنید باتعویض ایمیج ممکنه حل بشه؟؟؟

Ashkan3D

Vu+ Newbie
Vu+uno سلام درستگاه من
فریم ورش اوپن بلک هول 4.3.001
کرنل 3.9.6
من دستگاه با فلش برنامه اپن ویژن 11 روش نصب کردم اما فکنم ناقص ریخته
این فریمر منو جزاب قوی داره و از وقتی دستگاه امد بالا روی پنل فقط ساعت میندازه نه اسم کانال
فقط زمان بالا امدن استارتینگ مینویسه بعد اسم دستگاه بعد ساعت با فلش خاموش روشن کردن کلید پاور فلش نمیخونه که کلید روی دستگاه بزن اپدیت بشه
باید از منوی برنامه بری قسمت ایمج تویفلش بخونه که نمیخونه اما زیپ شده هر ایمیجی میخونه انزیپ که میکنه میاد بیرون و فایل نمیخونه هر کاری میکنم نمیزاره برنامشو عوض
کنم اجازه و خوندن هیچ برنامه حتی کارخونه رو نمیده تو تنظیماتشم وقتی میرم فریم ور دستگاه ببینم ارمیده که مشگلی توی فایل و ده ثانیه بعد ریست میکنه دستگاه اما من نمیخام
باشه برنامه میخام عوضش کنم هیچ راهی نمیزاره برام راه فلش کردن دستگاه چیه کمک کنید مرسی.
WMBH0800.JPG
اون سبزه ارور که میری تو منو برنامه قسمت اطلاعات دستگاه
سمت راست بالا اطلاعات رم فلش دستگاه که جا نداره
پاینش اطلاعات دستگاه قبل اپدیت
بقل پاینم ارور نخوندن ایمج های مختلف

hossein77

Vu+ Newbie
Vu+uno سلام درستگاه من
فریم ورش اوپن بلک هول 4.3.001
کرنل 3.9.6
من دستگاه با فلش برنامه اپن ویژن 11 روش نصب کردم اما فکنم ناقص ریخته
این فریمر منو جزاب قوی داره و از وقتی دستگاه امد بالا روی پنل فقط ساعت میندازه نه اسم کانال
فقط زمان بالا امدن استارتینگ مینویسه بعد اسم دستگاه بعد ساعت با فلش خاموش روشن کردن کلید پاور فلش نمیخونه که کلید روی دستگاه بزن اپدیت بشه
باید از منوی برنامه بری قسمت ایمج تویفلش بخونه که نمیخونه اما زیپ شده هر ایمیجی میخونه انزیپ که میکنه میاد بیرون و فایل نمیخونه هر کاری میکنم نمیزاره برنامشو عوض
کنم اجازه و خوندن هیچ برنامه حتی کارخونه رو نمیده تو تنظیماتشم وقتی میرم فریم ور دستگاه ببینم ارمیده که مشگلی توی فایل و ده ثانیه بعد ریست میکنه دستگاه اما من نمیخام
باشه برنامه میخام عوضش کنم هیچ راهی نمیزاره برام راه فلش کردن دستگاه چیه کمک کنید مرسی.
View attachment 50428
اون سبزه ارور که میری تو منو برنامه قسمت اطلاعات دستگاه
سمت راست بالا اطلاعات رم فلش دستگاه که جا نداره
پاینش اطلاعات دستگاه قبل اپدیت
بقل پاینم ارور نخوندن ایمج های مختلف

مجدد بزن

hzhk1337

Vu+ Newbie
باسلام : لطفا راهنمایی بفرمایید
بنده یک ویو پلاس دواو2 دارم دیشب خاموش کردم الان بالا نمیاد فقط چراغ سفید که هنگام نصبا امیج چشمک میزنه روشنه پنیل روشن نمیشود گاهگاهی پنل روشن میشود ولی بالا نمیاد لطفا اگر ممکنه راهنمایی بفرمایی باتشگر از زحماتی استادان

سلام و عرض ادب خدمت همه بزرگواران و اساتید
ی سوال داشتم
تو ساختمان ما 6 جهت ماهواره رو راه اندازی کردن
اما من فقط میتونم 4 تا رو اضافه کنم و واقعا هرچی میگردم نمیدونم چحوری باید بیشتر از 4 ماهواره رو تو قسمت تیونر پیکربندی کنم
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید البته از قسمت ادونس هم استفاده کردم برای تنظیم بیش از 4 ماهواره اما موقع سرچ کانالی پیدا نمیکنه
ممنونم

سلام معمولا بعد از انتقال لیست آماده اگر سرچ کنید و در قسمت تنظیمات
Clear before search
را روشن کنید کانالهای را که نمیگیرد به صورت
<n/a>
نشان میدهد که وقتی روی لیست کانالها هستید با زدن منو و رفتن به گزینه
remove intery
کانالی که روش هستید حذف میشه
ممنون از لطف شما سپاس گذارم

ی سوال داشتم
اما من فقط میتونم 4 تا رو اضافه کنم و واقعا هرچی میگردم نمیدونم چحوری باید بیشتر از 4 ماهواره رو تو قسمت تیونر پیکربندی کنم
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید البته از قسمت ادونس هم استفاده کردم برای تنظیم بیش از 4 ماهواره اما موقع سرچ کانالی پیدا نمیکنه
ممنونم

amir3681

Vu+ Newbie
ی سوال داشتم
ممنونم

سید جان منم با دوتا سوییچر هر کاری کردم نشد بهترین کار اینه که سوییچر هشت کاناله تهیه کنید

سید جان منم با دوتا سوییچر هر کاری کردم نشد بهترین کار اینه که سوییچر هشت کاناله تهیه کنید
ممنون امیر جان
منتها ماهواره ها بصورت مرکزی نصب شدن و من دسترسی به اون لایه ندارم
یکی از همسایه ها که رسیور معمولی هم داره ظاهرا هر 6تا ماهواره رو میگیره
ولی من فقط 4 تا رو میتونم بگیرم

hzhk1337

Vu+ Newbie
با سلام . دوستان عزیز من یک ویودو۲ دارم ایمیج اپن بلک هوله ۵ که میزنم بار اول بالامیاد ‌وقتی تنظیمات را انجام میدهم و دستگاه را ریبوت میکنم دیگه بالا نمیاد فقط این ایراد در اپن بلک هول ۵ است با بقیه ایمیجاها ایراد ندارم از دوستان خواهش میکنم بنده را راهنمایی کنند باتشگر

amir3681

Vu+ Newbie
با سلام . دوستان عزیز من یک ویودو۲ دارم ایمیج اپن بلک هوله ۵ که میزنم بار اول بالامیاد ‌وقتی تنظیمات را انجام میدهم و دستگاه را ریبوت میکنم دیگه بالا نمیاد فقط این ایراد در اپن بلک هول ۵ است با بقیه ایمیجاها ایراد ندارم از دوستان خواهش میکنم بنده را راهنمایی کنند باتشگر

سلام. دوست عزیز اکثر ایمیج های جدید حجمشون بیشتر از حد حافظه داخلی دستگاهه. از طریق مولتی بوت روی فلش یو اس بی نصب کنید ببینید مشکل برطرف میشه یا نه

mehdiiii

Vu+ Newbie
سلام اموزش ریختن اکانت
iptv
رو رسیور ویو سلو و ایمج بلک هول میخواستم اموزش کاملش

majid3033

Vu+ Newbie
سلام و وقت بخیر من یه وو پلاس دو دارم از ابتدا دست خودم بوده... بی هیچ مشکلی متاسفانه تازگی خروجی اچ دی از کار افتاده....
خواستم از اساتید بپرسم امکان درست شدنش هست یا خیر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و اینکه اگر نشد بهتر هست بفروشمش چون با تلویزیون های جدید دیگه هیچ جوره تصویر نمیشه گرفت