طرح سوالات ومشکلات vu+

4majid

Vu+ Newbie
سلام
سوال؟
مشکل بنده در مورد ابدیت نبودن کانالهای اچ دی در هاتبرد مثل سینما ها و پریمافیلا سیگنال ندارم هر کاری هم میکنم
درست نمیشه تو لست اصلی از هر کدوم کانالها 4 تا هست ولی هیچ کدوم سیگنال نداره ممنون میشم راهنمایی کنید.

roham4926

Vu+ Newbie
سلام
هنگام ضبط با سولو روي هارد چند تا فايل كم حجم با ژسوند هاي .ts.media ‌و ts.cuts و
هم ساخته ميشه ميشه كاري كرد فقط فايل تي اس باشه و اين فايلا نباشن؟

hzhk1337

Vu+ Newbie
باسلام :بنده دستگاه التيما دارم ولي در ماهواره بدر كانلهاي ايراني در فروكانس 11881 /27500 را نميتوانم دريافت كنم در تمام ايميجا امتحان كردم و لي نتوانستم ليست كانال عادل را نيز روي دستگاه تست كرم ولي بازم نشد اگر كسي بلده و امتحان كرده وميتواند اين كانالها را دريافت ميكند بنده را راهنمائي كند.
ممنون ميشوم

mehdi

Vu+ Newbie
باسلام :بنده دستگاه التيما دارم ولي در ماهواره بدر كانلهاي ايراني در فروكانس 11881 /27500 را نميتوانم دريافت كنم در تمام ايميجا امتحان كردم و لي نتوانستم ليست كانال عادل را نيز روي دستگاه تست كرم ولي بازم نشد اگر كسي بلده و امتحان كرده وميتواند اين كانالها را دريافت ميكند بنده را راهنمائي كند.
ممنون ميشوم
سلام
11881 H 27500 7.8 DVB-S2 8PSK امتحان کن حتما جواب میده

mohammad-x95

Vu+ User
ممنون ميشوم

بوت دستگاه رو ارتقاع این مشل حل میشه

mehdi707

Vu+ Newbie
Salam man moshkel ***** daram nemitonam instal konam yani instal mishe ama *****.cfg ro instal nemikone va nemitonam editesh konam mamnon misham rahnamaeyi konid

Mito

Administrator
Salam man moshkel ***** daram nemitonam instal konam yani instal mishe ama *****.cfg ro instal nemikone va nemitonam editesh konam mamnon misham rahnamaeyi konid
Read our board rules, no support for softcams here!

You are banned for a week!

adel sat

BH Lover
سلام
starting ریسور من در حالت
گیر کرده بالا نمیاد لطفا کمکم کنید ممنون

سلام

دوست عزیز این مشکل بیشتر نرم افزاری است و با چند دستور ساده تلنت حل میشه نگران نباش

اموزش این کار در سایتهای فارسی زبان موجوده با یک سرچ کوچک در گوگل سایتها رو پیدا خواهید کرد

اگر موفق نشدید اعلام کنید تا لینک اموزش رو براتو بفرستم

irana

Vu+ Newbie
سلام
بنده دستگاه سولو دارم .دو روزه که لیست کانالها نمایش داده می شه ولی هبچ تصویری به تلویزیون ارسال نمی شه البته تقییر ماهواره شم از کار افتاده و هیچ عکس العملی با تغییر مسیر دیش صورت نمی گیره . من فکر کردم که مشکل نرم افزاری داره بهمین علت اخرین ورژن ایمیج رو دریافت کرده و نصب کردم . الان که کانال یابی می کنم چند تا کانال محدود رو نشون می ده ولی همچنان ست فایندر کار نمی کنه
ضمنا من با یه دیش دیگه هم امتحان کردم ولی مشکل پا برجاست
ممنون می شم منو راهنمایی کنید آیا مشکل نرم افزاری یا سخت افزاری

nima12330

Vu+ Newbie
سلام وقت بخیر
چه خوب که تونستم اینجارو بیدا کنم !
دستگاه من از مدل اونو هست و به تازگی به ورز اخر بلک هول ابدیت کردم
مشکلی که بیش اومده اینه که بعضی کانالها مثل اکثر شبکه های داخلی بصورت مربع نمایش داده میشه و صفحه بر نمیکنه میشه بفرمایید چاره جیه ؟
و اینکه چطور میشه شبکه ایریب اچ دی یا شبکه ورزش و باز کرد چون اینارم بخش نمیکنه

vuparsa

Vu+ Newbie
با سلام دوستان
رسیور وو پلاس دارم
مشکل دیر روشن شدن و در صورت زدن رو کانالهای کد دار مشکل شدید شده و هنگ میکند
فکر کنم مشکل ماندن در چراغ قرمز باشد لطفا راهنمایی کنید

bigol

Vu+ Newbie
با سلام.متاسفانه آخرین ورژن بلک هول 2.1.5 خیلی مشکل داره.مرتب کراش میکنه هنگ میکنه و....یه مشکل دیگه اینکه بک آپ تنظیمات از ورژن قبلی رو نمیشه روی این ایمیج ریستور کرد.خیلی وقت صرف کردم ولی واقعا نا امیدم کرد

Jooje

Vu+ Newbie
با سلام.متاسفانه آخرین ورژن بلک هول 2.1.5 خیلی مشکل داره.مرتب کراش میکنه هنگ میکنه و....یه مشکل دیگه اینکه بک آپ تنظیمات از ورژن قبلی رو نمیشه روی این ایمیج ریستور کرد.خیلی وقت صرف کردم ولی واقعا نا امیدم کرد
دوست عزیز این ورژن بدون شک بهترین و سریعترین ورژن بلک هول محسوب میشه. در مورد بکاپ کاملا عادیه و توی توضیحات ورژن جدید این مورد قید شده که بدلیل تغییرات ساختاری امکان استفاده از بکاپ ورژن های قبلی وجود نداره.
در مورد کرش و هنگ هم احتمال بسیار زیاد یکی از پلاگینهاتون مشکل داره. من به شخصه برای مدتی با یکی از اسکین ها مشکل کرش داشتم تا فهمیدم تا متوجه شدم اشکال کجاست. اگه کرش لاگ دستگاهتون رو اینجا بذارید بهتر میشه کمکتون کرد

hzhk1337

Vu+ Newbie
با سلام.متاسفانه آخرین ورژن بلک هول 2.1.5 خیلی مشکل داره در ضمن یکی از مشگلها ملتی بوت کردن است که اصلا من نتونستم راه بیندازم در ورژن قبلی این مشگل را نداشت البته من دوتا دستگاه دارم التیما ملتی بوت میشود وکارمیکند ولی ودو2 ملتی بوت نمیشود مجبورشدم در ودو2 برگردم به ورژن 2.1.4 با تشگر

peyman23600

Vu+ Newbie
با سلام
رسیورم ویو سولو هستش خواستم اکانت سیسیکم بهش انتقال بدم از لپ تاپ استفاده میکنم چطور میتونم رسیور و لپ تاپ را شبکه کنم
راهنمایی نمایید

demon_da

Vu+ Newbie
با سلام
رسیورم ویو سولو هستش خواستم اکانت سیسیکم بهش انتقال بدم از لپ تاپ استفاده میکنم چطور میتونم رسیور و لپ تاپ را شبکه کنم
راهنمایی نمایید
دوست عزیز قوانین سخت گیرانه این انجمن مطلقن اجازه صحبت در مورد کارت شیرینگ رو نمیده
لطفا به خاطر احترام به گروه بلک هول و همچنین قدردانی ازشون بابت پشتیبانی پارسی که انجام میدن این موارد رو در انجمن های دیگه مطرح کنین