پلاگینهای ضروری مورد نیاز برای ایمیج BH 2

karim1380

Vu+ Newbie
باسلام
من ویو پلاس دئو2 دارم پانل جلو رسیور اون سمت چپی هیچی تصویر نداره چیکار کنم
سلام جانم تو قسمت پلاگین برو پلاگین ال سی دی که به رنگ سبز هم هست رو اجرا کن همون خط اول گفته فعال باشه یا نه و خطهای بعدش کلی تنظیمات اختیاری ..

sadrabad

Vu+ Newbie
سلام ممنون هر چه سریع تر به من کمک کنید رسیورم ویوسولو2 با ایمیج بلک هول هستش من چند روز پیش 3 تا پلاگین انلاین دانلود کردم یکیش standby یکیش هم subs downloder اخری هم show clock بودش کخ یکبار فقط استندبای را چک کردم یعنی برق رسیور را قطع کردم و رشن کردم ببینم کار می کنه یا نه که درست بودش بعدا نمیدونم چی شده که کلا رسیور لیست کانالاش هستش ولی کم رنگ شده هیچ جا را نمیگیره کلا میزنه سرویس ان پیام میده من تنظیمات دیش را تو رسیور هم دیدم اونم مشکل نداشت حتی خواستم ایمیج جدید بزنم تا شاید درست بشه هیچ فلشی را نشناخت (32بیتی از جلو و عقب رسور چک کردم)

sadrabad

Vu+ Newbie
سلام ممنون هر چه سریع تر به من کمک کنید رسیورم ویوسولو2 با ایمیج بلک هول هستش من چند روز پیش 3 تا پلاگین انلاین دانلود کردم یکیش standby یکیش هم subs downloder اخری هم show clock بودش کخ یکبار فقط استندبای را چک کردم یعنی برق رسیور را قطع کردم و رشن کردم ببینم کار می کنه یا نه که درست بودش بعدا نمیدونم چی شده که کلا رسیور لیست کانالاش هستش ولی کم رنگ شده هیچ جا را نمیگیره کلا میزنه سرویس ان پیام میده من تنظیمات دیش را تو رسیور هم دیدم اونم مشکل نداشت حتی خواستم ایمیج جدید بزنم تا شاید درست بشه هیچ فلشی را نشناخت (32بیتی از جلو و عقب رسور چک کردم)

Jooje

Vu+ Newbie

کارهای زیر رو تست کنید:
1-مطمئن بشید که فایل های ایمیج رو توی فولدر درست روی فلش کپی میکنید
2-بوت لودر دستگاه رو دوباره نصب کنید
3-ایمیج رسمی ویوپلاس رو نصب کنید

در صورتی که هیچکدوم جواب نداد با استفاده از برنامه Vu+ Util و پورت RS232 باید دستگاه رو فلش کنید

shahran89

Vu+ Newbie
سلام من پلاگین Airplayer را روی ایمیج بلک هول نصب می کنم ولی متاسفانه ارور میده و کار نمیکنه دوستان اگر کسی میدونه باید برای رفع مشکل چه کاری انجام بدهم لطفا راهنمائی کنه . ضمنا آخرین نسخه بلک هول هم روی رسیورم نصب است .

zohalstar62

Vu+ Newbie
خوشم میاد که ایرانی ها همه جا کارشون درسته من یک کامنت می نویسم 10 نفر جواب میدن دستتون درد نکنه همون یکی کافیه اخه اینقدر جواب!!!!!!!. الله و اکبر