Black Hole 1.3.9 .

Zupy

Vu+ User+++
Kažu web - ja bio ubacio i to i zadnje drivere, napravi backup prije pa nemaš blema.
 

Dzoni

BH Lover
Ja mogu reci da kod mene na zadnjem BH nije bog zna sto poboljsan rad sa USB-om i multiboot je jos uvijek teska zafrkancija,hebes ti multiboot kad cekam 15min da izbrise image i onda 30min da instalira novi i to ni tada sam ne restartuje box vec ja to uradim na prekidac...Ima ovdje da se radi jos dosta. Po meni zadnji drajveri uopste nisu ok.(na njima mi se javlja ono sa hdmi i kidanjem snimljenog programa)
Inace da prenesem utiske sa zadnjeg SIF-a, otklonili su najveci dio problema sa skinovima i padom enigme,radi fino,brz je. Javljaju se i dalje problemi kod instaliranja plugina,greska "can not allocate memory...can not unpack xxxxx.ipk...." ali sve u svemu pozitivan dojam. VTI nisam jos probao mrzi me ovoliko da cekam instalaciju :)


EDIT:

Sad drugi image, VTI mi je instalirao za 3-4minuta, e pa svasta.Znaci bagovito kako mu se kad prohtje.
 

Dzoni

BH Lover
Izgleda da je bas tako....dok to ne bude u samom image ugradjeno, ono sto si ti u nekim najavama govorio sve ovo je secerlema...Ubacio sam ove drajvere vidjecu kad budem prebacio na BH i snimao nesto, sad sam na USB i VTI trenutno. Kad ce se probati factory 1 ? :)
 
Top