E2'lerde Buket içinde IPTV Kanalı Eklemek (Rehber).

bakir

Vu+ Newbie
selam arkadaslar bana iptv lazim yardimci olurmususnuz turk kanalllari icin

hosgeldin ulusal kanallar icin tukvod yada ona benzer vod lari kullan

abicim turkvod pek iyi calismiyor..baska nasil yapabilirim yurtdisindan ulusal kanllari izllemek istiyorum canagim yok

Bugun zaman bulunca iptv nasil eklenir resimli anlatim yollarim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Last edited by a moderator:

levi

Moderator
E2'lerde Buket içinde IPTV Kanalı Eklemek (Rehber).
Stream İLE ilgili pligin kullanmadanda artık kanal listesi buket üzerinden iptv entekre edip izleyebileceksiniz

emre dostum bligilendirdiği için çalışma gereği duydum kendisine teşekkürlerimi sunuyorum

İlk önce dreamboxEDIT editörü çalıştırıp cihazınızla bağlantı kurup kullanmakta olduğunuz kanal listenizi cihazınızdan yada yedeğiniz varsa alınız ve buket,e İPTV buketi yaratın ve kullanacağınız editör

dreamboxEDIT_setup_5.1.1.1-1 Yada üzeri version olmalıdır.

KdOymV.jpg
wOo1mQ.jpg
eNZvP5.jpg
eoODvk.jpg
x9mJyk.jpg
e2JXDA.jpg

memorist dostuma cok tsk ederim kendisinden alintidir

levi

Moderator

hosgeldin ulusal kanallar icin tukvod yada ona benzer vod lari kullan

abicim turkvod pek iyi calismiyor..baska nasil yapabilirim yurtdisindan ulusal kanllari izllemek istiyorum canagim yok

Bugun zaman bulunca iptv nasil eklenir resimli anlatim yollarim

Sent from my iPhone using Tapatalk
sizde vu+ cihazi varsayarak daha onceden memorist dostumun hazirlayip paylastigi rehberi paylastim yardimi olur insallah

Ilhanbk

Vu+ Newbie
Selamlar ben bi kac tane link denedim ama goruntu TV ye 1 dk sonra geliyo. Resmen 1 gafta once heyecanla aldigim makinemden soguttu beni. Blackhole son surum kullaniyorum bana farkli image dene dediler. Onuda yaptim yine olmadi. Su an yurtdisinayim ve sadece Avrupa yayinlarini izliyebiliyorum. Amacim burdan alidigim HD TRT filan yayinlarinin arasina bi kac tane IPTV linki atmakti ama kanallar arasi zappin 1 dk olunca makinemi geri iyade etmeyi dusunuyorum. Varmidir bunun baska yolu? Nstream player denedim oda ayn. Ayrica bu sorunu farkli forumlardada okudum. Sadece benden kaynakli bir sey degil.

Ilhanbk

Vu+ Newbie
Hizli acmada faydasi olurmu bilmem. Dun kesfettim diger sortunu halledebilir. Sag/SOl buttonlarla zapping yaparken IPTV kanalina gelince sorun oluyor. Bazen kanal degisirken bazende Rewind olayi calistirilamadi diye hata veriyo. Sanki TV kanali degil video izliyorum gibi

Ilhanbk

Vu+ Newbie
Dedigin gibi PLI tabanli bu image denedim Vix. Ondada calismiyo linkler. Pli kendi image yuklesem olmuyo Solo SE destekleyen surum yok.

sobemo

Vu+ Newbie
slm akadasim bu ip linklerini nasil toplu halde cihaza yükleyebilirim kopyala yapistir ancak zaman kaybi elimde 80 den fazla link var aciklama yaparsan sevinnirmm

levi

Moderator
crazyturk dostumdan alintidir buradan saygilar yolliyorum kendisine
Favori Tv listesine alttaki gibi ekleyin FTA gibi çalışacaktır.Dört örnek satır.

#SERVICE 1:0:1:0:0:0:0:0:0:0:http://user:pass@url:port:Kanal Adı
#SERVICE 1:0:1:0:0:0:0:0:0:0:http://46.252.121.42:4022/udp/238.0.5.20:1234:ALWAYS YOU
#SERVICE 4097:0:1:0:0:0:0:0:0:0:rtmp://streamer.a1.net:1935/rtmplive/redundant/channels/Sporttime/SporttimeTV/mp4:channel1_1200:SPORT TIME 1
#SERVICE 4097:0:1:0:0:0:0:0:0:0:mms://yayin7.canliyayin.org/sinema:HD SINEMA