hbbtv plugin for solo2

bogdanm

Moderator
Scignij go z feed po tym jak bo image pobierze zainstalujesz go naptepnie nasttpi reboot boxa.
Po reboocie hbbtvv bedzie gotowe do użytku.
 

rafal1509

Vu+ Newbie
jak to sie nazywa w feed hbbtv-opera, bo probowalm i niby zainstalowalo a jak probuje odpalic to dostaje komunikat ze aplikacja nie istnieje " no detected hbbtv applications
a 2 problem mam z zainicjowanie dysku hdd 500 gb usb , probowalem ustawiac juz partycje ext2,3,4 formatowane i tworzone w partition magic pod windowsem ale jak go podlanczam pod boxa to widzi go system ale jak probuje nagrywac dostaje infor brak dysku zainicjowanego jak probuje zainicjowac pod bh czy gemini dostaje info ze blad dysku nie mozna zainicjowac ani utworzyc partycji co to moze byc ?
aha jeszcze jedno jak sciagnaci, zainstalowac gap7.0 jak go skonfigurowaci do czego to w ogole sluzy?
 

rafal1509

Vu+ Newbie
chialem edytowac ale nie ma opcji wiec dopisze
co do gap 7.0 juz znalazlem i zainstalowalem sobie i smiga pytanie moje ktora wersja lepsza 7.0 czy 4.6
i dopisze jeszcze jedno pytanie gdzie znajde vti panel i jak go zainstalowac a do tego prosze o wyjasnienie co to jest i do czego sluzy spiner
 

bogdanm

Moderator
- u mnie hbbtv dziala ok nie mam zadnych problemow po scignieciu po krotkim przycisnieciu czerwonego na kanale na ktorym jest nadawane hbbtv dzial ladnie.
- jesli chodzi o dysk to ja robilem tak ze zapodalem dysk do boxa sformatowalem dysk w boxie potem zainicjalowalem i podmontowalem w image i dziala ok;
- gap7.0 jest nowszy jak cchesz ladowac to tego zaladuj panel pewno amsz w tym gap ja nie uzywam tego w samym bh napewno nie ma tego panella;
- spiner to taki mlay bajer ze jak box jest zajety to lewej stronie ebdzue sie krecil spiner zwykle jest to jaks animacja daje ona do zrozumienia ze box jest zajety i trzeb troche poczekac.
 

rafal1509

Vu+ Newbie
super dzieki to moze powiedz mi na jakim kanale sprawdzic hbbtv bo umnie to nie dziala i ciagle dostaje widomosc hbbtv application -no module named hbbtv.plugin
ma jeszcze pytanie jak uruchomic obsluge airplay bo wiem ze solo 2 ma tak usluge zebym mogl np wyswietlac materialy z ipada poprzerz airplay na ekranie
i ostanie pytanie czy jest mozliwosc wgrania napisow polskich jesli ogladam film np na canal digital hiszpanskim tequila kanle lub innym
 

rafal1509

Vu+ Newbie
ok zainstalowalem plugin i smiga hbbtv ale tylko na astra i niemieckie kanaly ktore z polskich na hotbird maja obsluge hbbtvl
 

rafal1509

Vu+ Newbie
ok zainstalowalem plugin i smiga hbbtv ale tylko na astra i niemieckie kanaly ktore z polskich na hotbird maja obsluge hbbtvl
airplay sciagnolem stad http://code.google.com/p/airplayer/downloads/list nie wiem czy mipsel czy mips32el jest dla solo2 ale wydaje mie ze mi sie ze mips32el ale jak by ktos wyjasnil roznice miedzy mipsel a mips32el

ps jak na tym forum edytuje sie posty bo probowalem i dostalem error ze tylko 10 min po poscie mozna pozniej nie j
 

bogdanm

Moderator
ok zainstalowalem plugin i smiga hbbtv ale tylko na astra i niemieckie kanaly ktore z polskich na hotbird maja obsluge hbbtvl
airplay sciagnolem stad http://code.google.com/p/airplayer/downloads/list nie wiem czy mipsel czy mips32el jest dla solo2 ale wydaje mie ze mi sie ze mips32el ale jak by ktos wyjasnil roznice miedzy mipsel a mips32el

ps jak na tym forum edytuje sie posty bo probowalem i dostalem error ze tylko 10 min po poscie mozna pozniej nie j
Dobry plik to mipsel32 ale hbbtv mozesz scignac z feeda image Bh wchodzisz tam i znajdziesz ten plugib napewno.
Jesli chodzi o polskie kanaly z hbbtv na astrze o hotbirdzie to nie ma chyba o ile wiem to na naziemnej wpolsce nadaja . Wogole z hbbtv przoduja niemcy
 
Top