vu duo bh 2.0.8

CR7

Vu+ Newbie
kako pustiti fiml na vu duo bh 2.0.8 koji je na usb-u?ili koji je direktno ubacen i box?pokrenem onaj plugin DVD Player,odem na destinaciju na usb nema filma,odem na destinaciju u boxu isto nema filma?jel treba reset boxa posle ubacenog filma u box ili ubacenog usb-a?
 

Matrix10

Administrator
kako pustiti fiml na vu duo bh 2.0.8 koji je na usb-u?ili koji je direktno ubacen i box?pokrenem onaj plugin DVD Player,odem na destinaciju na usb nema filma,odem na destinaciju u boxu isto nema filma?jel treba reset boxa posle ubacenog filma u box ili ubacenog usb-a?

Pa imas media player u Main Menu a ne DVD player to je samo za DVD ali koliko sam cuo ne radi dobro sa DVD.

Dakle koristis Media Player .
Sa USB ako mislis na USB stick to vjerovatno nece ici dobro jer USB stick je spor.
Ako mislis na USB HDD to je OK.
 

CR7

Vu+ Newbie
onda najbolje da stavim u box direkt?ila na onaj usb koji je vec u boxu sto sluzi za swap?da ubacim ceo film u putanju media/usb/ i tu napravim novi foledr filmoviii i tu ubacim?
 

CR7

Vu+ Newbie
probao sam ovako kako sam ti napisao,radi film super bez seckanja preko sticka,jedini problem su slova kod prevoda, slovo SH ili ti s kao sabac,procita kao neke znakove tipa %$^& tako,kako da se sredi prevod kod ovih problema,prevod je latinica.
 
Top