VU+ Zero - POMOĆ !!!

Matrix10

Administrator
Kako napraviti backup image na VU+ Zero ???

Ja mislim isto kao i na ostalima.
Nije mi Zero momentalno u pogonu.

Da bi napravio backup moras prvo imati mounted USB stick ,USB harddisk i slicno
da bi mogao napraviti backup.

Dakle recimo backup na USB stick

Prvo moras napraviti format i mount USB stick
a zatim mozes napraviti backup na USB stick.

Kako se radi mount i format ima na forumu pa potrazi
a backup se radi preko Main Menu >> Backup menu >>Black Hole Full Backup.
 

Canelis50

Vu+ Newbie
1. Format USB stick on PC
2. Mount USB stick / blue / blue / device manager / /media/usb /
3. Main Menu / Backup Menu / Black Hole Full Backup
 

mrazovski

Vu+ Newbie
1. Format USB stick on PC
2. Mount USB stick / blue / blue / device manager / /media/usb /
3. Main Menu / Backup Menu / Black Hole Full Backup
Kad napraviš backup image na VU+ Zero, da li taj image možeš ubaciti u novi reciver, odnosno da li je to kompletno rješenje da sa jednog recivera na kojem je sve podešeno i radi ,pokrene ubacivanjem tog imagea, u novi reciver?
 

E_lite

Vu+ User
Mozes- ja tako radim, imam sve nastelovano na jedan backup- i samo njega stavljam u nov receiver- gotov box -cim se digne- i to je to.
 

E_lite

Vu+ User
Oh.. znaci- kad ubacis jedan usb formatiran na fat32.. treba da napravis mount da bi ga zero mogao da koristi kao usb- (za backup).

gledas tv.. pritisnes plavo pa plavo nadjes device manager, - tamo ces naci svoj usb. oisatce: not mounted.. pa pritisnes crveno(mount meneger?) i onda levo desno odredis media/usb pa zeleno (milsim za save) receiver ce da rebutuje i kad se digne imatces taj usb dodeljen za zero..

posle ides na backup manager- kazes mu full backup, naznacis svoj usb - i cekas nekik 4 minuta..

pa ces na tom usm u dobiti isti taj VUPLUS folder sto i skines. . taj VUPLUS folder stavis negde na stranu da imas, i uvek snimis na na usb i sa tim dignes NOV box..

nemogu opsirinije.
pozdr
 

E_lite

Vu+ User
Kako sam i pisao, , to sto si dobio vuplus folder (isti imas kad skines swf odavde) snimis na usb-- (na isti recimo)

iskljucis box.. ubacis receiver. upalis ga na prekidac i posle kad blinkuje led sijalica malo brze i jace onda im gotov box. a to je isti kao sto si uradio swf odavde skinut. nema razlike.
 

mrazovski

Vu+ Newbie
pozdrav,daj mi reci da lli se na taj VU+Zero može instalirati wireless stick pa da se može bežićno povezati na net ,sorry ako te gnjavim ja sam novi u tome pa malo dok pohvatam konce :)
 

E_lite

Vu+ User
Radi perfectno sa wifi- ja ga koristim veoma veoma cesto.. samo moras paziti kakav driver . kakav chipset koristi taj wifi stick.. skoro svaki realtec dobar. ja ga kupim za 8 eura ovde .
 

mrazovski

Vu+ Newbie
super,pa koji usb wireless stick koristiš proizvođač, pa ću da uzmem i driver naravno da skinem , bolje da uzmemo provjereno nego da experimentiram :) naravno ako ti nije problem ,jel ima negdje u postovima kako se ubaci driver za wireless?
 

radja

Vu+ Newbie
Nemoj ti ubacivati driver.
D-Link adapteri rade provjereno.

Послато са Lenovo A536 користећи Тапаток 2
 

E_lite

Vu+ User
Nikako nemoj experimentisati sa driverima kako drug kaze, sve sto radi vec je unutra j akoristim ove:
GOLDEN INTERSTAR XPEED LX
(Ralink 5370 chipset
ili :
AMIKO WLN-850 Wifi Stick

npr...

 
Top