Beğenilen Tüm Yerli Kanallisteleri (IPK Halinde).

levi

Moderator
Selamlar,
Tüm popüler yerli Kanallistelerini IPK yapıp tek dosyada topladım. : )
Ve devamlı güncel tutmaya çalışacağım. ; )
Yapanların eline sağlık.
ok.gif
bravo.gif

5lqm.png

not ozkaradagdan alintidir dosya icin ozkaradag dostuma cok tsk ederim emegi gecenlerde tsk

Attachments

• settings.zip
    2.9 MB · Views: 83

memodroid

Vu+ Newbie
merhaba vu konusunda yeniyim kanal listesi vs. güncelleme plugin ekleme bunlar ile ilgili genel türkçe dokuman yokmudur. Cihazı tanıyabileceğimz

levi

Moderator
teşekkürler nasıl uyguluyoruz bu dosyaları
Dosya icin den istediginizi ipk olarak tmp icine yollayin sonra cihazdan sirayla yesil/sari/manual ipk install secin cikan yerden ipk uzerine gelip okleyin cihaz yeniden baslasin sonra kanal seciminde favori listesinde iptv olarak bulabilirsiniz

memodroid

Vu+ Newbie
Dosya icin den istediginizi ipk olarak tmp icine yollayin sonra cihazdan sirayla yesil/sari/manual ipk install secin cikan yerden ipk uzerine gelip okleyin cihaz yeniden baslasin sonra kanal seciminde favori listesinde iptv olarak bulabilirsiniz
çok acemiyim kusura bakmayın tmp içine atın derken usb de tmp klasoru oluşturup öylemi yapacağız?

ekremtt

Vu+ User
çok acemiyim kusura bakmayın tmp içine atın derken usb de tmp klasoru oluşturup öylemi yapacağız?
DCC E2 1.50 (FTP) bilgsayarınıza kuracaksınız. Bunla Vu+ bağlanıyorsunuz ve bu proğramla bir çok işlem yapılmakda.
dcc.JPG
Dreambox 192.168.1.2 kendi vu+ ip adres girmeniz lazım. Suchen kısımdan otomatık bulur. Bağlanmay başarı sonrası FTP bölüme girin.

dcc2.JPG
var/volatile/tmp içine sağ kısımadan (PC) ipk kanal listenizi gönderin ve vu+ komando ile yeşil/sarı/ipk üzerinden kurunuz.
DCC-E2 v1.50
Daha önce hiç Linux cihaz kulanmadıysanız size biraz zor ve karışık gelebilir ve bu iş bir iki saatda veya bir iki günde hall olmaz. Ama bir müdet alışır ve öncelikle ana önemli temel bilgilere ulaşırsanız, işiniz çok kolaylaşır. Aslında burası işte bir zevk işidir. Alıştıktan sonra asla bir daha başka cihaz istemezsiniz.

memodroid

Vu+ Newbie
linux ile pek işim olmadı yazılımcıyım bende :) bu ara 10 gün sonra düğün var pek araştırmaya vaktim yok teşekkür ederim yardımların için.
Android vu plus uygulamasını kurdum kumandadan daha iyi kanal geçişleri çok hoşuma gitti tv görüntüsünü telefona alma vs. hakketen iyimiş .

Bahsettiğin progrmaları indirecek bir yer bulmak lazım

Ben şimdilik bütün image lerini buldum düğünden sonra deneyeceğim :))
lutfen link vermeyelim arkadaslar

Last edited by a moderator:

memodroid

Vu+ Newbie
benim benim:) bitmioo işler bitmioo düğün mü eziyet mi çözemiyorsun:)) avrupalı aynı eve çıkıyor olayı hallediyor bizde oooooooooooooooooo tonla değişik değişik atraksiyonlar

levi

Moderator
benim benim:) bitmioo işler bitmioo düğün mü eziyet mi çözemiyorsun:)) avrupalı aynı eve çıkıyor olayı hallediyor bizde oooooooooooooooooo tonla değişik değişik atraksiyonlar
Ewet Ben de burada oyle yaptim evlenip kendi ailemi kurdum Allah yardimcin olsun Zor istir evlilik omur boyu mutluluklar dilerim size

Sent from my iPhone using Tapatalk

hakki

Vu+ Newbie
Memodroid arkadaşım sanada mutluluklar dilerim allah yardımcın olsun

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

memodroid

Vu+ Newbie
iyi temennileriniz için teşekkürler arkadaşlar son viraja girdik pazar günü düğün kazasız belasız atladaydım iyiydi:))

ankara06

Vu+ Newbie
arkadaslar ben yeni makinama BlackHole1.72 yukledim,daha yeniyim,bu Software http:.. iptv leri nasil kayit edecegim,hangi kalsöreve nasil ?beni bilgilendire bilirsminiz?daha cok yeniyim.

levi

Moderator
arkadaslar ben yeni makinama BlackHole1.72 yukledim,daha yeniyim,bu Software http:.. iptv leri nasil kayit edecegim,hangi kalsöreve nasil ?beni bilgilendire bilirsminiz?daha cok yeniyim.

direk olarak satellite bouquet listesinden yapabilirsin dostum
buraya bir goz at

ankara06

Vu+ Newbie
mesajinizi editliyorum burada o cihazlara destek yok malesef lutfen bu cihazlar hakkinda soru sormayalim sadece original cihazlar icin destek veriyoruz...

Last edited by a moderator:

levi

Moderator
suan cihaz cloud ibox,tuner ayarlarini yapin diye devamli uyari veriyor,burda yapilandirma tip:basit(kip(diseg ca/b) port a: eutelsatw3a(7.0e)port b turksat 2a/3a(42.oe) var ,ama ben iptv izlemek istiyorum bu nda uydu adkari veriyor,birde gelismis var,uydu(astra:19,2e) yaziyor birde lnb : not avalible yaziyor,(buradn da LNB 1 VE LNB2 YAZIYOR DEVAM EDIYOR)bunlardan hangisini tunerde yapilandirmaliyim iptv izlemek icin?bir haftadir ugrasiyorum sonunda bu formu buldum lutfen bana yardimci olun yada resimli anlatabirseniz tuner tanimlama,kanal ekleme,cok iyi olur.suan cihaz yanlizca blackhole1.72 yuklendi ne ayarlar var ne kanallr var.bombos.
burada o cihazlara destek yok malesef lutfen bu cihazlar hakkinda soru sormayalim sadece original cihazlar icin destek veriyoruz...