Brak napisów VTI 9.0.3

zbarriver

Vu+ Newbie
Witam , mam taki problem , jak włączę napisy na jakimkolwiek kanale to nie wyświetlają się poprawnie tylko wyskakują na 0,1 s i znikają , ale jeśli nagram dany program to przy odtwarzaniu go napisy pojawiają się poprawnie, sprawdzałem to na wszystkich skórkach jakie mam i zawsze ten sam problem, jakieś pomysły ? VTI 9.0.3 vu+ solo4k
 

nunigaia

Moderator
Witam , mam taki problem , jak włączę napisy na jakimkolwiek kanale to nie wyświetlają się poprawnie tylko wyskakują na 0,1 s i znikają , ale jeśli nagram dany program to przy odtwarzaniu go napisy pojawiają się poprawnie, sprawdzałem to na wszystkich skórkach jakie mam i zawsze ten sam problem, jakieś pomysły ? VTI 9.0.3 vu+ solo4k

*** Google translator ***
"Hi, I have a problem how to turn subtitles on any channel is not showing correctly only pop up to 0.1 s and disappear, but if you burn the program is restoring it subtitles appear correctly, I checked it on all skins that I have, and always the same problem, any ideas? VTI9.0.3vu +solo4k"

Sorry,but we do not support VTI images. You have to ask in the forum of the team that produced this image.

Przepraszam, ale nie obsługujemy VTI zdjęć. Trzeba zapytać na forum zespołu, który wyprodukowany ten obraz.

Pozdrawiam,
nunigaia
 

jwlalek

Vu+ User
Przepraszam, ale nie obsługujemy VTI zdjęć. Trzeba zapytać na forum zespołu, który wyprodukowany ten obraz.
Pożal się Boże na to jego tłumaczenie od google. Miał dobre chęci, to trzeba mu przyznać.
Wracając do tematu to niestety ale jest to forum dotyczące Black Hole i nikt Ci nie pomoże. Udaj się z pomocą na stronę VTI.

P.S.
Kiedyś na próbę wgrałem VTI i niestety nie spodobało mi się. Zachęcam do instalacji Black Hole, być może przypadnie Ci do gustu.
 
Top