Next Event???

mac_xxl

Vu+ Newbie
Cao

@Miro:
Jeli moguce ugraditi u skinove ( u ovom slucaju Skin Factory 5 PIG ) next Event kao sto je u vise skinova u medjuvremenu.Na to mislim kada otvoris listu na taj Event a ne u infobar.Ili je to za tebe ne vazno pa jos toga nema u tvojim skinovima.
Ne bi bili lose pogledati sta je sledeca emisija....itd.
Inace skinovi su fenomenalni eto ta mala sitnica mi je pala na pamet sto bi se moglo uraditi.

Pozdrav...
 

Matrix10

Administrator
Cao

@Miro:
Jeli moguce ugraditi u skinove ( u ovom slucaju Skin Factory 5 PIG ) next Event kao sto je u vise skinova u medjuvremenu.Na to mislim kada otvoris listu na taj Event a ne u infobar.Ili je to za tebe ne vazno pa jos toga nema u tvojim skinovima.
Ne bi bili lose pogledati sta je sledeca emisija....itd.
Inace skinovi su fenomenalni eto ta mala sitnica mi je pala na pamet sto bi se moglo uraditi.

Pozdrav...

Nisam ovo bas razumio pa razjasni malo
gdje bi ugradio next event ?? i dali mislis samo na kratak info odnosno naziv eventa
ili mislis moguci opsiran info ??

Ako si mislio na dodavanje istoga u OSD sto sam vidio u nekim skinovima
opsirnog opisa u glavni OSD onda se meni to uopste ne svidja.

No mozda te nisam dobro razumio ako imas neki link da vidim posalji mi na PM
pa cu pogledat na sta konkretno mislis i da li mi se to svidja.

Pozdr Miro
 

mac_xxl

Vu+ Newbie
Nisam mislio na opsirni opis to se i meni ne svidja nego u Kanalistu ispod glavnog opisa.
Mislim bilo bi vise prakticno kada scrollamo listu da vidimo koja je sada i sledeca emisija ne bi morali menjati program.To je samo jedna recenica.
Nadam se da sam se dobro izrazio i da me razumes.
Evo ti slika sa tim ali mi je ispala nekako mala ali nadam se da ce biti dovoljno da vidis o cemu se radi.
Pozdrav....
 

Attachments

  • screenshot.jpg
    screenshot.jpg
    25.8 KB · Views: 5

Matrix10

Administrator
Slabo se vidi ali mislim da znam
nisam to jos probao pa nemogu reci da li cu to koristiti
problem je isto tako da se to nemoze koristiti u svim listama jer i ovako je malo prostora
za tekuci program info.
No probat cu kad budem testirao da vidim kako ide sa brzinom i prostorom.
 

Matrix10

Administrator
Pogledao sam nazalost to nece ici u BH image
To si vjerovatno vidio u nekom image gdje su oni sami to dodali u image kodiranje.

Pozdr Miro
 

Dzoni

BH Lover
Hmm, bilo bi dobro da imamo opis i za tekuci program,to u Totalu ne radi u nekim skinovima koje si pominjao a zaista je zahvalana opcija da se ne mora ic na epg pa ok.
 
Top