Vu+
  1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Pomoc oko postavki

Discussion in 'Vu+ Plugins Tools Settings & Skin' started by Svila, Aug 14, 2015.

1. Svila

Svila Vu+ Newbie

Pozdrav svima, molim za pomoć kako zaštititi passwordom glavni meni (postavke) na BH 2.1.7? Podesim u "Parental Control" zaštitu postavki na ON ali bez učinka?! U čemu griješim?
    Hvala

2. radja

radja Vu+ Newbie

Jesi li izabrao neki password?
    Daj slikaj taj dio oko parental control i postavi ovde da vidim kako izgleda.
    Ja imam drugi image, pa ne znam kako izgleda na BH image.

Послато са A536 користећи Тапаток 2

3. Pyromon

Pyromon Moderator

Standard Password je uvjek "0000". A posle mozes da ga promenis.

Pyromon

4. Svila

Svila Vu+ Newbie

Izabrao sam password te ga svugdje gdje se traži upisao. Dobro mi funkcionira zaštita kanala (pita password), ali ne i zaštita postavki. Na slici,se vidi u drugom redu mogućnost zaštite postavki ali nema efekta?! Praktički, ja bi htjeo zaštitit sve postavke (Meni), tako da mi nitko ne može bez passworda ući u meni.
    Hvala!

5. Svila

Svila Vu+ Newbie

Evo slike!

Attached Files:

6. radja

radja Vu+ Newbie

Bogomi ti si ovo dobro podesio.
    Čudi me što neće da odradi.
    Ja na Openpli imam tu istu mogućnost i meni radi sa istim podešavanjima kao kod tebe.

Послато са A536 користећи Тапаток 2

7. alus111

alus111 Vu+ Newbie

Dobar dan
    Kako da podesavam u blach hole ****** istaliram ****** 1,38 nece moram dewil ama i tu nece , istaliram u dewil doze nestp (*****-emu svn 10665+ mgcam1.38 ) jel ima druga funkzija da ja istaliram Mgcam
    hvala
    po

8. Lucic Joso

Lucic Joso Vu+ Newbie

mozda ne bi lose bilo zamjeniti putem telneta sa putty ili sa DCC

Share This Page