TO i OWO o image BlackHole ( Sugestie,Spostrzeżenia ,Nasze oczekiwania )

Dr.Martens

Vu+ Newbie
Witam
Zakładam ten temat z myślą o pomocy Twórcą w jakim kierunku ma się rozwijać ten image.
Prawdę mówiąc nie wiem na ile możemy sobie pozwolić ? Czy ambicja Twórców pozwoli na adaptowanie rozwiązań innych ekip?
Panowie i Panie jesteśmy narodem kreatywnym , pomóżmy stworzyć image The Best Number One
,a więc do Dzieła zapraszam serdecznie wszystkich do współpracy.

Na dzień dobry pozwolę sobie przytoczyć moje sugestie :
1. Brakuje mi informacji o systemach kodowania danego kanału (menu/informacje/informacje o kanale) myślę że uda to się w niedalekiej przyszłości dodać.
2. Wskaźnik BER na tę chwilę jest to zbędne (Wydaje mi się że te głowice tego nie obsługują,być może mylę się )
3. Uaktualnienie Image z poziomu menu Vu+ (Zarządzanie oprogramowaniem)
 

radoskur

Vu+ Newbie
Ja bym sobie życzył opcje powiększania napisów w filmach - w chwili obecnej jest na sztywno 40 a chciałbym żeby można było sobie to ustawiać dowolnie.

Jako drugie życzenie chciałbym downmix DTS do Stereo - nie wszystkie filmy (komedie, romanse itp) chcę słuchać za pomocą kina domowego.
 

Rumburak

Vu+ Newbie
Pozwolę sobie podać tutaj kilka moich sugestii odnośnie dalszego rozwoju BH:

1. Wyposażenie BH 1.7.3/1.7.4 w skórkę Army Smoke Pro HD jako domyślną.
Użyta w image'u skórka Army Gradient NextGen jest bardzo podobna, ale jednak zdecydowanie mniej czytelna. Decyduje o tym zarówno dobór kolorów, jak i odrobinę inna czcionka.
Próbowałem do wersji BH 1.7.3 zainstalować skórkę Army Smoke Pro HD 1.6.x, ale występują jednak pewne konflikty.

2. Stworzenie możliwości edytowania tytułów oraz ewentualnie opisów już nagranych filmów.
Obecnie przy nagrywaniu filmów z jakiejś serii, nie ma żadnej możliwości odróżnienia poszczególnych odcinków, wszystkie mają ten sam tytuł.
W Dreamboxach jest taka możliwość edycji i jest to bardzo wygodne.

3. W połączeniu z poprzednim punktem, wręcz nieoceniona byłaby możliwość podłączenia zewnętrznej klawiatury USB do tunera.
Mam nagrywarkę z wbudowanym HDD, która posiada możliwość podłączenia zewnętrznej klawiatury USB i ta możliwość daje wielki komfort obsługi urządzenia.

4. Na ekranie z listą nagranych filmów wskazane byłoby oddzielenie poszczególnych pozycji poziomą linią.
Obecnie, wewnątrz opisu jednej pozycji listy zazwyczaj występuje jedna pusta linia, natomiast pomiędzy pozycjami żadnego odstępu nie ma.
Powoduje to dezorientacje użytkownika i kłopoty z rozróżnieniem, która linia tekstu należy do której pozycji listy.

Mam nadzieję, że te moje propozycje spotkają się ze zrozumieniem ze strony Teamu BH.
 
Top