Vu+ Bootlogos

kartal34

Vu+ User
vlk6j.jpg

ekremtt

Vu+ User
@kartal34 çok teşekkürler. Müsadenizle birtanesini mvi olarak ekliyorum. Bence eğer mümkünse Resimleri mvi olarak ekleyebilirseniz çok daha kulanışlı olur. Tabi'ki siz bilirsiniz. Eğer mvi oluşturmada bilginiz yoksa, yardımcı olunur ve aslında "xorionBootLogoMatik" proğramı ile çok basit.

sevgiler...

vlkds-sg.jpg

Attachments

• Bootlogo by kartal34 1920x1080.zip
    295.7 KB · Views: 164

kartal34

Vu+ User
Hazırlamaya çalışayım senimi kıracağım :)

Ekremtt

Senin programı denedim ama çıktı alamadım, sadece yükle butonu var, herhalde önce Vu+ içerisine atıp oradan almak gerek. İleride bana biraz tarif edersin, sende uğraşmazsın;)
Yorumlarınız için teşekkürler.

ekremtt

Vu+ User
Kısaca anlatayım,
BH için bir Resim 3 farlı yapılıyor.
Tek Resim ama farkları üzerindeki yazılar.
  • STARTİNG GUİ > backdrop.mvi
  • BOOTİNG... > bootlogo.mvi
  • LOADİNG DEFAULT > bootlogo_wait.mv
Hazırladığımız bu 3 Resimi Xorin-logo ile, önce resim 1920x1080 ise' seçiyoruz ve uygun yere açıp ve çevir sonra vu+'a gönderiyoruz
d6p0.jpg

Bir Tip vereyim, eğer Radio seçimde "internet-Radio" kulanıp ve cihazı o kanal üzerinde yeniden başlatılırsa Bootlogo sürekli görünür. bu size çok faydesı olur, resimi deha basit kontrol edersiniz.

Resimler tamam ise DCC e2 > usr/shre/vuplus-bootlogo açıp 3 mvi resimi belirtiğimiz dosyaya gönderip ve o dosya üzerinde sağ tıklayıp (Archiv- rar veya zip) oluşturup BH foruma direk yükleyebilirsiniz.

ii3k.jpg

sevgiler...

kartal34

Vu+ User
Ekremtt teşekkür ederim dediklerini daha sonra deneyeceğim.

Levi
biraz aceleye geldi şimd,ilik bunu yaptım, bir tane daha sade çalışma yapmaya çalışayım.

vt94w.jpg

vt98m.jpg