Vu+ solose DVB-C tuner

ready2go

Vu+ Newbie
Selamlar,
Vu+ solose v2 sahibiyim. VTI 8.2 imaj da dahili dvb-c tuner ve scam 3.59 ile birlikte teledünya yayınları izliyorum. Güncel blackhole 3 de kanal bulmuyor,vti 9 da sadece 7 kanal buluyor ve bulunan 7 kanalı bile softcamlerde izleyemiyorum. Sorun ne olabilir?

levi

Moderator
Selamlar,
Vu+ solose v2 sahibiyim. VTI 8.2 imaj da dahili dvb-c tuner ve scam 3.59 ile birlikte teledünya yayınları izliyorum. Güncel blackhole 3 de kanal bulmuyor,vti 9 da sadece 7 kanal buluyor ve bulunan 7 kanalı bile softcamlerde izleyemiyorum. Sorun ne olabilir?
Lutfen forum kurallarini iptal etmeyelim mesaj yazarken

ready2go

Vu+ Newbie
Yaptığım Kural ihlali nedir acaba? ******* den bahsetmek mi? Yasa dışı bir durumum yok izlediğim yayının ücretini ödüyorum. Vu+ ile izleyebilmek için scam mecburi kullanıyorum.
Cables.xml ye ne yazmam gerekiyor?

levi

Moderator
Yaptığım Kural ihlali nedir acaba? ******* den bahsetmek mi? Yasa dışı bir durumum yok izlediğim yayının ücretini ödüyorum. Vu+ ile izleyebilmek için scam mecburi kullanıyorum.
Cables.xml ye ne yazmam gerekiyor?
arkadasim kurallar asagidaki linkde
http://www.vuplus-community.net/board/threads/forum-kurallari.10064/

Forumda kesinlikle kard paylasimi,soft cams,emu hakkinda konu acmayin ve soru sormayin.
ilk msajinda "7 kanalı bile softcamlerde izleyemiyorum " yazdigin icin uyardim
etx/tuxbox icine atilir netten son guncelini indirip atin

ready2go

Vu+ Newbie
O zaman şöyle sorayım, yasal olarak abone olduğum teledünya platformunu Vu+ ile izleyebilmenin bir yolu var mı?

Last edited by a moderator: