سوالات و مشکلات عمومی

DUDU

Vu+ Newbie
نميدونم الان بايد بخنديم ؟
اينهمه نرم افزار و اسكين و پلاگين وووووو .......به نظر شما اينا همه قديمي هستن؟ پس اين همه آپديت وايميجهاي جديد و رفع ايرادها و وووووووهمه سركاري هستن ؟ اونايي كه اين زحمتها رو ميكشن به نظر شما كي هستن و چيكاره هستن؟بله دوست عزيز برو بخر كه بهترين انتخاب رو كردي؟ :secret::wallbash:

meysameurocam

Vu+ Newbie
از مدیران عزیز خواهش میکنم از گروه بلک هول یا خود شرکت این سوال داشته باشند که ویو دیو2 چه زمانی به بازار عرضه خواهد شد

meysameurocam

Vu+ Newbie
از مدیران عزیز خواهش میکنم از گروه بلک هول یا خود شرکت این سوال داشته باشند که ویو دیو2 چه زمانی به بازار عرضه خواهد شد

mohammadhossein

Vu+ Newbie
چطور می توان قابلیت background scan را در ایمیج بلک هول غیر فعال کرد تا از اسکن ناخواسته کانالهای حذف شدهٰ جلوگیری کرد. در ایمیج بلک پل و بقیه ایمیجها این منو وجود دارد ولی توی بلک هول پیداش نکردم. لطفاً راهنمایی کنید.

justbekind

Vu+ Newbie
با سلام به همگی
سوالی داشتم :
قصد تهیه ویوو سولو 2 رو دارم ... آیا در آینده با توجه به سخت افزار بسیار قوی وسوو سولو 2 شاهد این خواهیم بود که برنامه هایی کامل تر و جدید که در مدل های قبلی امکان ساختش نباشه برای سولو 2 عرضه شه ؟
یا تنها پیشرفت دستگاه فقط در زمینه سخت افزار بوده و نرم افزار ها در تمامی مدل ها به یک صورت عرضه میشن ؟

با تشکر
دوست عزیز من سالهاست وو سولو دارم و از ساپورت این فوروم استفاده میکنم اگر یه سری به بخش ایمیج انکلیسی بزنی خودت متوجه میشی که آخرین ایمیج هم برای سولو منتشر شده
پس هیچ گرانی برای سولو 2 که نازه آمده نیست

dooste.man83

Vu+ Newbie
دوستان کاش اینجا آزادی این رو داشتیم که بتونبم بحث کاملی داشته باشیم اما خوب نمیشه
چند سوال داشتم
میدونید که این vu+ یک رقیب سر سخت داره که اسم نمی برم فقط سوالم اینه آیا در بحث نرم افزاری +vu چیزی از شرکت رقیب کم داره یا خیر؟( مخصوصا نرم افزار های کاربردی )
( شرکت رقیب خیلی روی بحث نرم افزاری مانور میده )
2-مانند هم هستن؟ از نظر کیفیت تصویر چطور؟

راستی دوستان اسم شرت رقیب رو هم نیارید شاید روش حساس باشن
ممنون

dooste.man83

Vu+ Newbie
دوستان کاش اینجا آزادی این رو داشتیم که بتونبم بحث کاملی داشته باشیم اما خوب نمیشه
چند سوال داشتم
میدونید که این ویوو پلاس یک رقیب سر سخت داره که اسم نمی برم فقط سوالم اینه آیا در بحث نرم افزاری ویوو پلاس چیزی از شرکت رقیب کم داره یا خیر؟( مخصوصا نرم افزار های کاربردی
2-از نظر کیفیت تصویر چطور؟مانند هم هستن؟

راستی دوستان اسم شرکت رقیب رو هم نیارید شاید روش حساس باشن

justbekind

Vu+ Newbie
چند سوال داشتم
میدونید که این ویوو پلاس یک رقیب سر سخت داره که اسم نمی برم فقط سوالم اینه آیا در بحث نرم افزاری ویوو پلاس چیزی از شرکت رقیب کم داره یا خیر؟( مخصوصا نرم افزار های کاربردی
2-از نظر کیفیت تصویر چطور؟مانند هم هستن؟

راستی دوستان اسم شرکت رقیب رو هم نیارید شاید روش حساس باشن
دوست عزیز این رسیور از نظر سخت افزاری ساخت کره است و در اروپا به فروش میرسد در ضمن از نظر نرم افزاری لینوکسی و اینیگما 2 هست و تمامی نرمافزارهای انیگما 2 البته با توجه به ایمیجی که روی آن میریزید در آن قابل نصب و استفاده است و ازبهترین رسیورهای لینوکسی موجود در جهان است و علاوه بر همه اینها تیم قوی بلک هول آن را پشتیبانی میکند من متوجه نشدم نگرانی شما چیست درضمن فکر نکنم آوردن اسم رقیب که شاید منظور شما دریم باکس باشد خلاف قوانین فروم باشه
کیفیت تصویر به گواهی دوستان وتمام کسانی که از این رسیور دارند عالی است البته به شرط اینکه به تلویزیون مناسبی که خوب تنظیم شده باشد متصل باشه

dooste.man83

Vu+ Newbie
دوستان کیفبت تصویر ویوو پلاس و دریم باکس کدوم بهتره؟
مخصوصا شبکه های در شبکه های اس دی
( بعضی ها میگن در اس دی ها کیفیت دریم باکس بهتره )

fingili

Vu+ Newbie
دوستان کیفبت تصویر ویوو پلاس و دریم باکس کدوم بهتره؟
مخصوصا شبکه های در شبکه های اس دی
( بعضی ها میگن در اس دی ها کیفیت دریم باکس بهتره )
من هر دو رو تست کردم کیفیت تصویر یکیه .برای داشتن تصویر خوب باید برنامه
autoresolution..
فعال
بشه

fingili

Vu+ Newbie
برنامه مدیا پلیر مشکل فونت داره وحروف فارسی گ چ پ ژ رو تو زیرنویس نمیاره :wallbash: .ایا راه حلی داره؟

alirezaayat

Vu+ Newbie
با سلام خدمت دوستان عزیز
لطفا در نصب سیسیکم بروی ایمیج بلک هول در رسیور اونو بمن کمک کنید
با تشکر از اساتید عزیز

elco

Vu+ Newbie
سلام قصد خرید ریسیور دارم میشه راهنمایی کنید تفاوت ویو سولو با یونو چیست و ایا سولو 2 وارد بازار ایران شده کدام یک بهتر است و پیشنهاد میکنید بخرم قیمت رو اگر میشه بفرمایید .. ممنون

elco

Vu+ Newbie
لطفا قوانین مهاجرسرا را بخوانید

لطفا قوانین مهاجر سرا را به زبان فارسی هم بگذارید کاربران ایرانی معمولا به زبان انگلیسی مسلط نیستن به همین دلیل تخلف صورت میگیرد اگر قوانین سایت فارسی هم بگذارید مطمئنا دیگر تخلفی صورت نخواهد گرفت ممنون

iman_miri

Vu+ User
سلام قصد خرید ریسیور دارم میشه راهنمایی کنید تفاوت ویو سولو با یونو چیست و ایا سولو 2 وارد بازار ایران شده کدام یک بهتر است و پیشنهاد میکنید بخرم قیمت رو اگر میشه بفرمایید .. ممنون
l
من سولو2دارم وواقعن عالیه تو بازام پیدا میشه اما به سختی چون قیمتش بالاس اگهبودجشوداری سولو 2 حرف نداره

elco

Vu+ Newbie
l
من سولو2دارم وواقعن عالیه تو بازام پیدا میشه اما به سختی چون قیمتش بالاس اگهبودجشوداری سولو 2 حرف نداره

تفاوتش با دریم باکس چیست و مشخصات فنی سی پیو رم .. چه امکاناتی داره و قیمت تقریبا چقده ممنون

iman_miri

Vu+ User
والا من دریم باکس نداشتم اما مشخصات اینه
و امکاناتش هم خوب انیگما دو هستش و همه پلاگینهای انیگما دو رو به خوبی ساپورت میکنه
و قیمتش هم بالای 1800

Attachments

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    227.6 KB · Views: 24

elco

Vu+ Newbie
1800 :( , واقعا قیمت خیلی بالایی داره تو ایران اینقده گرونه یا تو این سایت هم همینقده