سوالات و مشکلات عمومی

adel sat

BH Lover
باسلام :بنده دستگاه التيما دارم ولي در ماهواره بدر كانلهاي ايراني در فروكانس11881 /27500 را نميتوانم دريافت كنم در تمام ايميجا امتحان كردم و لي نتوانستم ليست كانال عادل را نيز روي دستگاه تست كرم ولي بازم نشد اگر كسي بلده و امتحان كرده وميتواند اين كانالها را دريافت ميكند بنده را راهنمائي كند.
ممنون ميشوم
ریسیور رو با اخرین فایل fpga اپدیت کنید سپس اخرین ایمیج رو نصب کنید مشکل حل میشه

ارسال به وسیله گوشی GT-N7000

adel sat

BH Lover
با سلام اقای خاوری با تعویض مشکل حل میشه مگه قراره پشت سرهم کانال تعویض کنیم قربون شکل ماهتو برم
دکمه ابی بعد 2 بار قرمز را بزنید سپس اگر اشتباه نکرده باشم با غیر فعال کردن گزینه سوم مشکل حل میشه

ارسال به وسیله گوشی GT-N7000

alak

Vu+ Newbie
سلام من یک رسیور سولو دارم که اوریجینال هست وتا بحال مشکلی نداشتم ایمیج وی ای اکس هم استفاده میکنم که اخرین بار اپدیت انلاین کردم ابتدا روی یک کانال هنگ کرد بعد هم روی استارتینگ جی یو ای ثابت میماند نمیتوانم هم اپدیت کنم یعنی موقع اپدیت با فلش بلافاصله میرود روی چراغ سبز ثابت و اپدیت نمیشود که بشود ایمیج ریخت کلا غیر قابلاستفاده شده کسی میتونه راهنمای کنه چکار بایدکرد ممنون

Boss2010

Vu+ Newbie
اخرين بار كه ابديت كردي كي بود؟ احتمالا احتياج به ابديت cfe داشته باشيد

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

saeidmo

Vu+ Newbie
با عرض سلام و درود خدمت تمامی پارسی زبانان
لطفا سوالات و مشکلات خود را در این تاپیک مطرح کنید
پاینده باشید
دوستانی که نیاز به ویو پلاس دوو 2 و سولو 2 دارن پیغام یدن

mehdi384

Vu+ Newbie
salam man vuplus daram nemitonam bishtr az 2 jahatro ro dish gardon nasb konam jahat 3 store nemish hata rset esham mikonam baz javab nemdeh kes hst rahnamaie kone har ch amozesham to internet hast khdm

saeidmo

Vu+ Newbie
دوستاننی که نیاز به ویو پلاس دوو2 یا سولو 2 دارن پیغام بدن ال ان بی اینورتو بلک الترا هم تعداد کم ومجود است
salam . .lotfan gheymat???
duo2???
solo2??
mersi
dou2 3550 solo2 2050 lnb inverto belack ultraham mojod hast 80t

khafanpardaz

Vu+ User
سایت تو ایران فیلتره لطفا رسیدگی بفرمایید
this site is filtered in iran we cannot access too any page of here please help
thanks

atoush

Vu+ Newbie
سایت تو ایران فیلتره لطفا رسیدگی بفرمایید
this site is filtered in iran we cannot access too any page of here please help
thanks
hi , you can use the application named "Web Freer" to come here.
سلام
میتونید برای سر زدن به این سایت از نرم افزار زیر استفاده کنید
"Web Freer"
i hope it will be useful.

reza sadeghi

Vu+ Newbie
با سلام خدمت دوستان چند وقتي هست كه من از خود رسيور نميتونم انلود كنم ميخوام ليست كانالهاي جديد رو بگيرم فايلد ميزنه ايميج رسيورم هم ٢.٠.٥٥هستش رسيورم هم vuunoهست دوستان كسي اطلاع داره مشكل از چيه با تشك

Nazmi-sat

Vu+ Newbie
سلام
پنل انلاین ایمیج بلک هول کانکت نمیشه فکر کنم فیلتر شده دوستان هم این مشکل رو دارن ؟

refighpc

Vu+ Newbie
سلام
رسیور من ویوسولو است
دیروز موقع ایمیج زدن دستگاه فلش کرد و دیگه بالا نمیاد
چیکار باید بکنم ؟
بعضی ها میگن فایل فلش گیر بیار نصب کن درست میشه این فایل فلش رو از کجا دانلود کنم ؟

rayan8179

Vu+ Newbie
درود
پنل انلاین فیلتره ایمیج 2.0.6ریختم اما لیست کانلهارو نمیشه ریخت لطفا راهنمایی کنید
لیست اماده رو چطوری و کجا استفاده کنم؟ سپاس

Gmr

Vu+ Newbie
Ba drood, midanid kodja mishe drivers baraye Logitech k400 keybord ra peyda wa download kard? man iyn 2ta driver ra lazem daram: hid-logitech.ko wa hid-logitech-dj.ko

Sepas