Email

Banan61

Vu+ Newbie
Witam wszystkich !

moje pytanko:
jest jakis email plugin typu PzyEmail, EmailClient ktory dziala na BH ?
zadnego nie udalo mi sie zainstalowac albo uruchomic.

pozdro.
 

bogdanm

Moderator
Witam wszystkich !

moje pytanko:
jest jakis email plugin typu PzyEmail, EmailClient ktory dziala na BH ?
zadnego nie udalo mi sie zainstalowac albo uruchomic.

pozdro.
Oj nie wiem nigdy sie nie interesowalem tym moze podac jakies badziej szczegoly gdzie sie wywala bo moze da rade zrobix fixa w nasteobtm image.
Moze tez koledzy uzywaja jakiegos innego klijenta i napisza cos wiecej ........
 

Banan61

Vu+ Newbie
Probowalem pare wersji EmailClien instaluje sie bez problemu, startuje ale dalej nic, blokuje tuner i pomaga tylko wylacznik z tylu.
Moze sa jacys koledzy ktorzy maja jakiegos Email klijenta?
 

ZYGA

Vu+ Newbie
Witam bogdanm pytam się z ciekawości kiedy będą polskie lokale enigma2 pod BlackHole i image VTI pozdrawiam
 

ZYGA

Vu+ Newbie
bogdanm coś jest nie tak z meoboot zobacz co userzy piszą Tak sobie czytam i czytam i dochodzę do wniosku, że z tymi softami na nasze tunery jest coraz gorzej. Pamiętam jak zaczynałem z VU (przeszło 2 lata temu), to wgranie czegokolwiek czy to do flasha, czy do meoboota działało bardzo stabilnie. Ba! Nawet z np. OpenPli zainstalowanym w meo mogłem wgrać kolejny soft pod meoboot, bez konieczności przełączania się do BH na flashu i działało. Teraz nie dość, że meoboot skopany, to to całe OE2.1 do stabilnych raczej nie należy. Można się poczuć betatesterem. Żeby nie było, to nie jest głos narzekania, tylko taka luźna refleksja po przeczytaniu tego co użytkownicy piszą i z jakimi problemami się borykają i co sam doświadczam na przestrzeni tych kilku lat
 

lev

Vu+ Newbie
U mnie Email Client dziala prawidlowo. Tylko on obsluguje IMAP4 zamiast POP3
 
Top