Hbb Tv aktv etmek?

kartal34

Vu+ User
Arkadaşlar bu Hbbtv eklentisini nasıl aktive edebilirim.

2x mavi yaptım, speedup kısmından evet olarak onayladım.
mavi tuş ile Hbbtv aplications kısmına gelip açıyorum! '' No detected Hbbtv applications'' yazıyor.
Ne yapmam gerekir?
peşinen teşekkürler saygılar.

kartal34

Vu+ User
Neyse çok önemli değil, daha sonra kurcalarım,acemi olduğumdan çok fazla kurcalamadan adım adım öğrenmek istiyorum o yüzden sani biraz rahatsız edebilirim:)
Sağol.
Not. O paylaştığım dünya resmi olan bootlogoyu yüklemeni tavsiye ederim görüntü harika, bende yeni denedim. Tabii cihazın Duo2 ise değilse sana görede bir tane hazırlarım.

levi

Moderator
hbbtv yayin yapan bir kanalin ustune gel ozaman calisir screenshot lari verdim asagida dostum

1_0_19_4333_300C_13E_820000_0_0_0.jpg 1_0_19_4333_300C_13E_820000_0_0_1.jpg 1_0_19_4333_300C_13E_820000_0_0_2.jpg

levi

Moderator
Neyse çok önemli değil, daha sonra kurcalarım,acemi olduğumdan çok fazla kurcalamadan adım adım öğrenmek istiyorum o yüzden sani biraz rahatsız edebilirim:)
Sağol.
Not. O paylaştığım dünya resmi olan bootlogoyu yüklemeni tavsiye ederim görüntü harika, bende yeni denedim. Tabii cihazın Duo2 ise değilse sana görede bir tane hazırlarım.
hic rahatsizlik olurmu dostum hiic onemle degil
not:tsk dostum saol var bende duo2 bendeki cihazlar imzamda var

kartal34

Vu+ User
Seni yordum sağol dostum.

Bnede 19.2- 13-23,5 ve Türksat uyduları var. Hangi kanallar hbb bilmiyorum, biraz dolaştım alman kanallarına baktım ama ne yapacağımı bilmiyorum.
Boşver olmasada olur:)

kartal34

Vu+ User
Eyvallah sağolasın.
Şimdi tamam, yabancı dillim yok, çözmek için bir ara oğlumu yanıma alayım. Önce mantığını bir çözeyim ben.
saygılar.