solo2 ile ilgili video'larim

ahmetcan708

Vu+ Newbie
Selam Ben cihazın medya player performansını merak ediyorum. Mesela 1gb lık bir bir resim klasörünü açtığınızda yüksek kalitedeki resimleri bilgisayar gibi seri bir şekilde açabiliyor mu ? Bu benim için çok önemli .Sayın Levi medya player özelliği ile ilgili özellikle yüksek kalite ve boyuttaki fotoları açması bir video istesem çok mu olur

levi

Moderator
Selam Ben cihazın medya player performansını merak ediyorum. Mesela 1gb lık bir bir resim klasörünü açtığınızda yüksek kalitedeki resimleri bilgisayar gibi seri bir şekilde açabiliyor mu ? Bu benim için çok önemli .Sayın Levi medya player özelliği ile ilgili özellikle yüksek kalite ve boyuttaki fotoları açması bir video istesem çok mu olur
Cok olmaz dostum yaparim bir ara paylasirim :)

levi

Moderator
buyur ahmetcan dostum hazirladim video yu media player le digilde picture player eklentisi ile actim ve icine 1.5 gb lik klasor ekledim ve banamisin demedi :D

ahmetcan708

Vu+ Newbie
Çok teşekkür ederim emeğinize sağlık... İşte budur diyorum . İşlemci ve ram farkı kendinirklı göstermiş . Şimdi gerçek bir medya player tadı alabileceğimi düşünüyorum. Benim beklentim farklı işlevleri sunabilen komaplike bir cihazdı ve medya player ve stream, İP TV bunların içinde en önemlileriydi. TV sehpasında DVD player ve bu cihaz oldu mu yeter.Ben plşm filan kullanmıyorum. (doğrusu daha tadına bakmadım diyeyim) Arte HD ve TRT HD ile idare ediyorum. Neyse tekrar çok çok teşekkür ediyorum. Saygılar...

ufuksolo2

Vu+ Newbie
Cevap icin tesekkurler. Formun ismi Vu+ Community olunca bunu sorma geregi hissettim. Ama anladigim kadariyla bu form sadece Black Hole ile ilgileniyor. Oysa VTI ve Black Hole ayni "source" tan yararlaniyor Official olarak. Takipteyiz, sagol...