سوالات و مشکلات عمومی

adel sat

BH Lover
کسی نیست راهنمایی کنه دستان

عزیز این فایلی که براتون پیوست کردم را در مسیر
etc/enigma2
کپی کنید صفحه ال ای دی تنظیم میشه

Attachments

• lcd4config.rar
    703 bytes · Views: 8

joker_war

Vu+ Newbie
دوستان یک مشکل بد و اعصاب خورد کن ما داریم,رسیور vu+uno
هست با اخرین بلک هول,اما دستگاه زیاد هنگ میکنه و اون دایره لود گوشه صفحه میاد و گیر میکنه,هیچ راهی هم
جز اینکه از بشت دستگاه رو خاموش روشن کنم نداره,خواستم ببینم ایا راهی هست؟
دستگاه رو حتی ریست فکتوری هم کردم,سویپ فایل هم انجام دادم باز هم جواب گو نیست
در طول رو حد اقل 5-10 بار هنگ میکنه

شهدر

Vu+ Newbie
استاد یکیجواب ما را بده لطفا چا ایمیجی پنل انلاینش بازه میشه معرفی کنید

شهدر

Vu+ Newbie
استاد یکیجواب ما را بده لطفا چا ایمیجی پنل انلاینش بازه میشه معرفی کنید

zohalstar62

Vu+ Newbie
l
از دوستان کسی روشی پایدار برای تنظیم ساعت سراغ داره
من از دیش گردان استفاده می کنم و رسیورم بر روی مختصات صحیحی قرار گرفته اما هر چند وقت یکبار خود به خود ساعت تغییر میکنه و گاهی چند سال جابجا میشه
از تنظیم دستی زمان توسط کامند لینوکس گرفته تا استفاده از "ان تی پی" ولی هیچکدوم به درستی کار نمیکنن و استیبل نیستن
هرچی فکر می کنم نمیتونم باور کنم که رسیوری با این مشخصات و سیستم عامل راه حل جامعی برای ساعت نداشته باشه، الان یه ست تاپ باکس ایرانی بگیری یکبار که ساعتش رو تنظیم کنی ثابت میمونه ولی این رسیور آپولو ما کلافه مون کرده​
من پلاگین دی وی بی تایم رو استفاده می کنم و مشکلی ندارم مخصوصا اگه تنظیمش کنی که بعد از روشن شدن رسیور ساعت رو چک کنه که اونم اگه برق بره باید طوری تنظیم بشه که اول مودم روشن بشه و بعد از چندین ثانیه رسیور روشن بشه چون ساعت رو با اینترنت چک می کنه و این کار رو با استفاده از محافظ با زمان تاخیرهای متفاوت انجام بدید.البته گاهی سرور اینترنتی این پلاگین برای مدتی ممکنه مشکل داشته باشه که خیلی کم پیش میاد.و فقط در موقع قطع برق این ساعت تغییر می کنه البته باید حتما منطقه زمانی رو تنظیم کنید-time zone
dvb time - ntpi

soheil khoddam

Vu+ Newbie
salam
dostan man yek moshkeli daram
recivere man uno hast va roye starting gir karde dokme ghermez kenare panel ham roshan monde chi kar konam plz help me

mehrdad88a

Vu+ Newbie
سلام باید ایمیج جدید بزنی از همین سایت ایمیج 2.1.0 رو دانلود کن بعد با usb بریز روی دستگاه صبر کن کارش که تموم شد ریست میشه البته کل سیستمت پاک میشه وباید از اول تمام تنظیمات رو انجام بدی
موفق باشی

Sent from my SM-N900 using Tapatalk 2

hzhk1337

Vu+ Newbie
باسلام : من دستگاه را با بلک هول ملتی بوت میکنم ولی یکی و دوتا ایمیج انهم قدیمیها را قبول میکند و با اپن اس پی آ مولتی بوت میکنم تمام ایمیجها را قبول میکند ولی بلک هول روی این ایمیج بوت نمیشه اگر تونستم منظورم را بفهمانم . متشگر میشم . منتظر راهنمایی دوستان هستم

Magix

Vu+ Newbie
سلام دوستان
سوالی داشتم که امیدوارم جوابی اینجا براش پیدا کنم. من مقیم لس آنجلس هستم و می‌خواستم بدونم آیا می‌تونم از ریسیورهای این برند اینجا استفاده کنم یا نه؟
توضیح اینکه از محدودیت استفاده از ماهواره‌های بدون تایید دولته آمریکا که به علته کنترل چند شرکته بزرگ بر این گوشه از دنیا صورت می‌گیره مطلع هستم، ولی به علته علاقم به ریسورهای این شرکت مایلم بدونم آیا میشه
به هر نحوی در اینجا ازشون اینجا استفاده کرد یا خیر؟
.پیشاپیش از وقتی که میذارید ممنونم

m&am

Vu+ Newbie
سلام دوستان
سوالی داشتم که امیدوارم جوابی اینجا براش پیدا کنم. من مقیم لس آنجلس هستم و می‌خواستم بدونم آیا می‌تونم از ریسیورهای این برند اینجا استفاده کنم یا نه؟
توضیح اینکه از محدودیت استفاده از ماهواره‌های بدون تایید دولته آمریکا که به علته کنترل چند شرکته بزرگ بر این گوشه از دنیا صورت می‌گیره مطلع هستم، ولی به علته علاقم به ریسورهای این شرکت مایلم بدونم آیا میشه
به هر نحوی در اینجا ازشون اینجا استفاده کرد یا خیر؟
.پیشاپیش از وقتی که میذارید ممنونم
بله دوست عزیز میتوانید استفاده کنید مشروط بر اینکه خودتان در منزل دیش ماهواره داشته باشید مگر اینکه بخواهید فقط از آیپی تی وی استفاده کنید که آنهم چنین دستگاهی شاید اقتصادی نباشد​

hzhk1337

Vu+ Newbie
باسلام : دستگاه بنده جدیدا یک ایراد پیدا کرده موندم چکار کمنم (ایمیج میزنم و تمام کارهاش انجام میدهم خوب کار میکنه وخاموش مینم شب میخوابم فردکه روشن میکنم صفحه اول بلک هول میاید دیگر بالا نمیاد مجبور میشوم دوباره ایمیج میزنم باز روز بعد تکرار میشود لازم بذکر است دستگاه بنده التیما میباشد ) قبلا از زحماتی شما کمال تشکر دارم

hamidr

Vu+ Newbie
سلام دوئستان
بعد از خریدن سولو 2 نو و اصل چه کارهایی باید انجام داد
مثلا آیا جتما بلک هول لازم است یا ایمج فابریک کفایت میکند؟
رسیور سختی نیست ار نظر افراد مبتدی؟
برای 3030 کم حنما بلک هول لازمه؟
لطفا لینک داناود آخرین ورژن بلک برای سولو2 و تحوه نصب رو برام توضیح دهید
ببخشید اگه سولاتم تکراری و مبتدیانست

با سپاس فراوان

Magix

Vu+ Newbie
بله دوست عزیز میتوانید استفاده کنید مشروط بر اینکه خودتان در منزل دیش ماهواره داشته باشید مگر اینکه بخواهید فقط از آیپی تی وی استفاده کنید که آنهم چنین دستگاهی شاید اقتصادی نباشد​
از شما واقعا ممنونم​

peyman23600

Vu+ Newbie
با سلام
رسیورم سولو هستش وقتی روشن میکنم رو صفحه استارتینگ میمونه
حتی کنترلش هم قفل شدخواهشا کمک کنید بام

peyman23600

Vu+ Newbie
خواهشا کسی مشکل منو حل کنه
رسیورم رو استارتینگ مونده
حتی خاموش. هم نمیشه
کمک کنید