سوالات و مشکلات عمومی

m&am

Vu+ Newbie
سلام
پلاگینی که گفتین نصب شده ولی تنظیماتش بلد نیستم لطفا تنظیمات مربوط به این پلاگین بذارین تو سایت

در حال حاضر به رسيور دسترسى ندارم لطفاً اولين گزينه را yes قرار دهيد و save كنيد فكر كنم با دكمه رنگى سبز باشد و نتيجه را اطلاع دهيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

dany36

Vu+ Newbie
دوست عزیز اولین گزینه رو یس کردم ولی هنوز هیچ تصویری نمیاد البته این رسیور را دست دوم خریدم وروزی که اولین بار روشن کردم این پانل بصورت رنگی خط سیگنال واطلاعات کامل راجع به کانال درحال پخش رو نشون میداد جالبتر اینکه وقتی روی استند بای میگذاشتم یه ساعت آنالوگ خاکستری رنگ روی پانل سمت چپ بود ویه ساعت دیچیتال روی پانل وسط دیده میشد ولی اکنون بعد از دستکاری اشتباه فقط یه ساعت دیجیتال ساده روی پانل وسط هستش

Last edited:

m&am

Vu+ Newbie
8b19aec454786f564f063486a70241f5.jpg25a19aa71fa85047143d2b8a805b9570.jpg994713f3710bceb621d9d57a327efeb1.jpg8bcd3c100e9aa92925f0a87296711447.jpg0f39d618d6413f50bd21703f9864fff2.jpgf2eabcb68d797096ee69578a4abb2dff.jpgac702b6ccee6dc0c5d36f7b715b86041.jpg
با درود اگر عكسها خوانا باشه تنظيمات را انجام دهيد

sh.ka

Vu+ Newbie
سلام لصفا اگر امكان داره منو راهنماي كنيد من كنترل ميخوام vu+uno

Shrh776

Vu+ Newbie
hello friends
i have black hole image 2.1.3
but i have a problem
i cant do mebbot and i cant install openpli on the black hole
my base image is blackhole and i want install openpli or vti on the black hole with meboot
but when i install meboot and put the image in Mbootupload on the DCC
when i want install second image
it does not install
plaese help me to install second image
please put full guide or full help for mebboot plugin
thanks
bye

در واقع طریقه کار با مئو بوت رو میخواستم
مشکلی هم که دارم اینه که وقتی ایمیج دوم میخواد نصب بشه خیلی طول میکشه و مجبورم رسیور رو خاموش و روشن کنم و ایمیج دوم نصب نمیشه
مشکل از کجاست؟

ehsan0111

Vu+ Newbie
دوست عزیز قوانین سایت رو رعایت کنید که قسمت ساپورت فارسی برداشته نشه
please read rules of this forum

hossein77

Vu+ Newbie
h
دوست عزیز اولین گزینه رو یس کردم ولی هنوز هیچ تصویری نمیاد البته این رسیور را دست دوم خریدم وروزی که اولین بار روشن کردم این پانل بصورت رنگی خط سیگنال واطلاعات کامل راجع به کانال درحال پخش رو نشون میداد جالبتر اینکه وقتی روی استند بای میگذاشتم یه ساعت آنالوگ خاکستری رنگ روی پانل سمت چپ بود ویه ساعت دیچیتال روی پانل وسط دیده میشد ولی اکنون بعد از دستکاری اشتباه فقط یه ساعت دیجیتال ساده روی پانل وسط هستش[/QUOTEاینو جا بزن

اینو جا بزن ریبوت کن
http://s5.picofile.com/file/8155721042/lcd4config.zip.html

nima12330

Vu+ Newbie
سلام وقت بخیر
چه خوب که تونستم اینجارو بیدا کنم !
دستگاه من از مدل اونو هست و به تازگی به ورز اخر بلک هول ابدیت کردم
مشکلی که بیش اومده اینه که بعضی کانالها مثل اکثر شبکه های داخلی بصورت مربع نمایش داده میشه و صفحه بر نمیکنه میشه بفرمایید چاره جیه ؟
و اینکه چطور میشه شبکه ایریب اچ دی یا شبکه ورزش و باز کرد چون اینارم بخش نمیکنه !

m&am

Vu+ Newbie
سلام وقت بخیر
چه خوب که تونستم اینجارو بیدا کنم !
دستگاه من از مدل اونو هست و به تازگی به ورز اخر بلک هول ابدیت کردم
مشکلی که بیش اومده اینه که بعضی کانالها مثل اکثر شبکه های داخلی بصورت مربع نمایش داده میشه و صفحه بر نمیکنه میشه بفرمایید چاره جیه ؟
!

در قسمت تنظيمات a/v setting گزينه display 4:3 و 16:9 را روى just scale تنظيم كنيد مشكل كوچك نمايش دادن تصوير برطرف ميشود

HAMID101

Vu+ Newbie
سلام
دوستان vu duo دارم وبه تازگی بلک هول 2.1.4 را نصب کردم مشکلی را که هم دارم این هست که کارت شبکه usb مدل
TP-Link 54Mbps Wireless USB Adapter TL-WN321G
را نمی شناسه واز سالم بودن ان اطمینان دارم

m&am

Vu+ Newbie
سلام
دوستان vu duo دارم وبه تازگی بلک هول 2.1.4 را نصب کردم مشکلی را که هم دارم این هست که کارت شبکه usb مدل
TP-Link 54Mbps Wireless USB Adapter TL-WN321G
را نمی شناسه واز سالم بودن ان اطمینان دارم
آيا قبلاً با ايميج قديمى كار ميكرد و زمانى كه ايميج جديد ريختيد wireless usb را جدا نموديد؟

HAMID101

Vu+ Newbie
آيا قبلاً با ايميج قديمى كار ميكرد و زمانى كه ايميج جديد ريختيد wireless usb را جدا نموديد؟

اره دوست عزیز روی ایمیج قدیمی کار می کرد

DMR800

Vu+ Newbie
دوستان من لیست کانال رو با برنامه ادیت میکنم و اضافه هاشو حذف میکنم منتقل میکنم بعد که همه چی اوکی شد دوباره کانال ها کم کم اضافه میش

میخاستم بدونم چطور باید از شر این مشکل اپدیت اتوماتیک کانال خلاص شد ؟

m&am

Vu+ Newbie
دوستان من لیست کانال رو با برنامه ادیت میکنم و اضافه هاشو حذف میکنم منتقل میکنم بعد که همه چی اوکی شد دوباره کانال ها کم کم اضافه میش

میخاستم بدونم چطور باید از شر این مشکل اپدیت اتوماتیک کانال خلاص شد ؟
با درود دوست عزيز در دستگاه هاى vu plus فقط ميتوانيد در قسمت favourits تغييرات شخصى را اعمال كنيد در قسمت all اين امكان وجود ندارد

DMR800

Vu+ Newbie
با درود دوست عزيز در دستگاه هاى vu plus فقط ميتوانيد در قسمت favourits تغييرات شخصى را اعمال كنيد در قسمت all اين امكان وجود ندارد

سلام این قابلیت برای بلک هول وجود نداره متاسفانه در حالی که برای ایمیج وی تی آی وجود داره

من از اسکین های وی تی آی خوشم نمیاد و بلک هول نصب کردم فقط این موردش اذیتم میکنه

m1373

Vu+ Newbie
با عرض سلام و خسته نباشید

من دستگاه VU+Solo دارم ایمیج من OpenPLI هست میخواستم تغییر بدم به Black Hole 2.1.4 میخواستم ببینم مشکلی پیش نمیاد......؟

نیازی به Bootloader نداره.....؟

Last edited:

DMR800

Vu+ Newbie
این اسکین جدید اچ کیو 2 رو چطور دانلود کنیم ؟ تو سرور انلاین هم که نیست

vahid021

Vu+ Newbie
با سلام من سولو یک دارم و کنترلش شکست کسی کنترل این سراغ داره ممنون میشم کمک کنید

vahid86

Vu+ Newbie
سلام دوستان من یه ریسیور دوو2 ویه ریسیور سولو2 دارم
چون جفت دستگاه ها کنترلاشون بهم میخوره هردو دستگاه فرمان میگیره
باید یکیشو خاموش کنم ایا راهی هست که بشه هر کنترلی رو واسه خودش ست کرد
ممنون میشم کمک کنید