سوالات و مشکلات عمومی

m&am

Vu+ Newbie
با درود بهتره ايميج جديد بريزيد احتمالاً اسكين مشكل دارد

Sent from my iPhone using Tapatalk

m&am

Vu+ Newbie
با درود بهتره ايميج جديد بريزيد احتمالاً اسكين مشكل دارد

sinamahi

Vu+ Newbie
با تشکر
اگه ایمیج جدید بریزم اطلاعاتی همانند لیست کانال ها و اهانت سی سی کم و چیزایی دیگه روش پاک میشه یا نه؟​

m&am

Vu+ Newbie
بله پاك ميشود در مورد ليست كانال مشكلى نيست با استفاده از ليست آماده موجود در سايت به راحتى مشكل بر طرف ميشود در مورد ديگر بايد اطلاعات را داشته باشيد ضمناً در اين مورد سايت مشكل دارد

sinamahi

Vu+ Newbie
شما خودت چه ایمیجی رو پیشنهاد میدی در ضمن دستگاه
vu+ solo 2
میباشد با تشکر

m&am

Vu+ Newbie
ايميج بلك هول ايميج خوب و بروزى است منظورم از اشكال صحبت درباره اش است

aminhamed

Vu+ Newbie
سلام من یک ریسیور اونو دارم ورژن 1.7.7 بلک هول روش نصب هست
خواستم ورژن 2.1.5 روش نصب کنم
فلشم با فت 32 فرمت کردم فایل ویو پلاس روش ریختم به درگاه جلو متصل کردم و دستگاه را خاموش روشن کردم ولی پیغامی نداد
و دوباره نسخه قدیمی لود می کنه
ممکنه منو راهنمایی کنید
.................................................................................................................................................................................................................................................
با سلام دوست عزيز
موقعي كه رسيور را روشن كردي و قبل از خواندن فلش روي دستگاه چند ثانيه پيغام ميدهد كه كليد ولوم+ را كه بر روي خود رسيور است بزني و شما اين كار را
بكن و ايميج نصب ميشود
.................................................................................................................................................................................................................................................
بابت پاسخ ممنونم ولی متاسفانه ریست که می شه و فلش به آن متصل می باشد پیغامی نمی دهد و ریسیور ایمیج قبلی لود می شود در ضمن منم مشکل
sina mahi
داشتم که صفحه سبز رنگ باز می شد و پیغام ‍ میده نمی تونه اسکین پیدا کنه بعد از چند روز ریست فکتوری شد و به این دلیل میخواهم ایمجم به روز کنم
راستی باید فلش تو دیوایس منیجر باید مونتش کرد یا که نه
اگر جواب مثبته
کدوم مونت
ممنون میشم بازم راهنمایی کنید

Last edited:

hzhk1337

Vu+ Newbie
با سلام دوستان اخرین ورژن بلک هول 2.1.5 در ریسور ودوو 2 ملتی بوت نمیشود من روی التیما و سلو دو تست کردم کار میکند ولی هرکاری کردم در ودواو 2 نتونستم بکار بندازم اگر کسی بلدی لطفا راهنمایی بفرماید و از استاد محترم تقاضا دارم در این اینجا یک راهنمایی کامل بعمل اورد ما بسراغ امیج اپن اسپیا نریم باتشگر

hzhk1337

Vu+ Newbie
باسلام و خسته نباشید : ازدوستان و استادان شرح کامل ملتی بوت کرد باورژن 2.1.5 ویا 2.1.6 خواهانم . قبلا بنده باورژن های قبلی هیچ گونه مشکلی نداشتم خیلی عالی ملتی میشد تا 9 تا ایمیج به دستگاه نصب میکردم و این اخرین 2 ورژن جدید نمیتونم ملتی کنم تمام کارهای ملتی بوت را انجام میدهیم و همه چیز درست پیش میرود وقتی اولین ایمیج را به فلش ویاهارد نصب میکنیم دستگاه بوت میشود مشگل اینجا است لوگویی ملتی بوت را نداریم که ایمیج را انتخاب کنیم و دستگاه اتوماتیک به ایمیج که نصب کردیم میرود و یا دستگاه لوگوی بلک هنگ میکند که مجبورا دوباره از اول ایمیج بلک هول را نصب میکنیم. در ضمن یاداورمیشوم دستگاه بنده ویودو2 میباشد. قبلا از زحمات دوستان کمال تشگر رادارم

Jooje

Vu+ Newbie
باسلام و خسته نباشید : ازدوستان و استادان شرح کامل ملتی بوت کرد باورژن 2.1.5 ویا 2.1.6 خواهانم . قبلا بنده باورژن های قبلی هیچ گونه مشکلی نداشتم خیلی عالی ملتی میشد تا 9 تا ایمیج به دستگاه نصب میکردم و این اخرین 2 ورژن جدید نمیتونم ملتی کنم تمام کارهای ملتی بوت را انجام میدهیم و همه چیز درست پیش میرود وقتی اولین ایمیج را به فلش ویاهارد نصب میکنیم دستگاه بوت میشود مشگل اینجا است لوگویی ملتی بوت را نداریم که ایمیج را انتخاب کنیم و دستگاه اتوماتیک به ایمیج که نصب کردیم میرود و یا دستگاه لوگوی بلک هنگ میکند که مجبورا دوباره از اول ایمیج بلک هول را نصب میکنیم. در ضمن یاداورمیشوم دستگاه بنده ویودو2 میباشد. قبلا از زحمات دوستان کمال تشگر رادارم

اینجا

moderator

Vu+ Newbie
دوستان سولو 1 رو چجوری از صفر راه اندازی کنیم و مسیرهارو بگیرم و و سوئیچ و کانالها رو تنظیم کنیم و وای فای داخل جعبه رو وصل کنیم و کانکتش کنیم و سی سی کم رو راه بندازیم کلاً کارای اولیه رسیور
نیاز به پچ و ایمج و پلاگین هست؟ اول با کامپیوتر هم باید کار کنیم یا نیازی نیست واسه اینکارا

m&am

Vu+ Newbie
با درود پرسشتان بسيار كلى است ابتدا با يك فلش ايميج را به دستگاه منتقل كنيد بعد در قسمت setup, service searching , tuner configuration سوييچ و جهتها را تنظيم كنيد بعد با فايل زيلا ليست كانالها را كه از سايت دانلود نموديد را به دستگاه منتقل كنيد و.... لطفاً مرحله به مرحله پرسش كنيد تا بهتر راهنمايى كنم

salimi_1381

Vu+ Newbie
sgh
دوستان ممنون میشم یکی به داد من برسه من یک دستگاه ویودوو2 خریدم هرکاری میکنم ایمیج تحویول نمیگرهوقی یو اس بی وارد میکنم روی پنل دستگاه میزنه اپدیت پاور بعد میره روی ایمیج کارخانه ممنو میشم یکی کامل راهنایی کنه نحوه ایمیج زدن به ویو2

moderator

Vu+ Newbie
دوستان سولو 1 الان ارزش خرید داره؟ با اینکه 5 ساله تو بازاره... یا سولو اس ای بخرم؟ حدود 500 تومانی اختلاف قیمت دارن میخوام بدونم ارزششو داره اضافی هزینه کردن... یا همون سولو واسم کافیه... البته اینک بگم تا الان با رسیورهای لینوکسی کار نکردم... یه رسیوری میخوام که بیشتر از 5 سال واسم کار کنه و ساپورت بشه...
این سولو 1 تا یکی ساپورت میشه یا معلوم نمیشه... چون الان با گذشت 5 سال هنوزم ساپورت میشه این رسیور
ممنون میشم دقیق تر راهنمائیم کنین

m&am

Vu+ Newbie
دوستان سولو 1 الان ارزش خرید داره؟ با اینکه 5 ساله تو بازاره... یا سولو اس ای بخرم؟ حدود 500 تومانی اختلاف قیمت دارن میخوام بدونم ارزششو داره اضافی هزینه کردن... یا همون سولو واسم کافیه... البته اینک بگم تا الان با رسیورهای لینوکسی کار نکردم... یه رسیوری میخوام که بیشتر از 5 سال واسم کار کنه و ساپورت بشه...
این سولو 1 تا یکی ساپورت میشه یا معلوم نمیشه... چون الان با گذشت 5 سال هنوزم ساپورت میشه این رسیور
ممنون میشم دقیق تر راهنمائیم کنین
سلام solo se گيرنده قويترى دارد در ضمن تيونرش قابل تعويض است از نظر ساپورت نگران نباشيد

hamalous

Vu+ Newbie
دوستان من یه مشکل عجیب برام پیش اومده روی جهت عرب ست وقتی فرکانس 11881 رو کانال یابی میکنم کانالهای فرکانس 12284 قطع میشن وبلاعکسدر حالی که این دوتا فرکانس هیچ ارتباطی باهم ندارن

m&am

Vu+ Newbie
دوستان من یه مشکل عجیب برام پیش اومده روی جهت عرب ست وقتی فرکانس 11881 رو کانال یابی میکنم کانالهای فرکانس 12284 قطع میشن وبلاعکسدر حالی که این دوتا فرکانس هیچ ارتباطی باهم ندارن
با درود آيا از آنتن مركزى استفاده ميكنيد

m&am

Vu+ Newbie
نه دوست عزیز رسیور سولو دیش گردان وتنظیمات یوزالز
ابتدا روى جهت مورد نظر بريد رسيور را خاموش كنيد سپس سيم رسيور به موتور را مستقيم به النبى ببنديد امتحان كنيد

hamalous

Vu+ Newbie
امتحان کردم جواب نداد اینا کارهاییه که انجام دادم تا حالا نصب درایور و بوت لودر نصب ایمیج های مختلف خاموش کردن وجدا کردن همه اتصالات اینا راههایی بود که دوستان توی فروم های فارسی گفتن که هیچکدومشون جواب نداد حالا اگه شما راهحل دیگه ای دارید بفرمایید خیلی ایرادد عجیبیه الآن وقتی میخوام شبکه ورزش رو ببینم باید یه کانال یابی کنم که باعث قطع شدن 12284 میشه و برعکس دیگه موندم چکار بکنم