سوالات و مشکلات عمومی

Jooje

Vu+ Newbie
دوستان این zero چجوری رسیوریه؟ ارزش خرید داره؟ کسی تست کرده؟​
رسیور خوبیه و کیفیت تصویر خوبی هم داره. ولی با توجه به قدرت پردازش پایین ممکنه تو بعضی کارا کم بیاره. ارزونترین مدل ویوپلاسه و اصولا هرچی پول بدی همونقدر آش میخوری.

hamalous

Vu+ Newbie
با درود آيا از آنتن مركزى استفاده ميكنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk
m&amدوست عزیز جناب
میشه لطف کنید اگه تسلط دارید ترجمه انگلیسی مشکل پست 476 برای مطرح کردن در فروم های خارجی قرار بدین
ممنون

Jooje

Vu+ Newbie
از سولو معموی بهتره؟ یا سولو معموی خوبه...
اگه با سولو مقایسه بشه، با یه فاصله نسبتا زیادی از سولو بهتره. هرچند سولو یه سری امکانات کوچیکی بیشتر داره

moderator

Vu+ Newbie
من سولو معمولی دارم تازه خریدم با اینکه حدود 5 سالیه تو بازاره و زیرو هم تازه وارد بازار شده... میخواستم سولو معمولی رو بفروشم زیرو بخرم
سولو معمولی چه چیزائی داره که زیرو نداره...

راستی چرا تو سایت دریم مولتی مدیا رسیورهایئ که بعد از سولو معمولی اومدن نیست ولی سولو که قدیم هست هنوزم تولدی میشه و فروش داره

Jooje

Vu+ Newbie
من سولو معمولی دارم تازه خریدم با اینکه حدود 5 سالیه تو بازاره و زیرو هم تازه وارد بازار شده... میخواستم سولو معمولی رو بفروشم زیرو بخرم
سولو معمولی چه چیزائی داره که زیرو نداره...

راستی چرا تو سایت دریم مولتی مدیا رسیورهایئ که بعد از سولو معمولی اومدن نیست ولی سولو که قدیم هست هنوزم تولدی میشه و فروش داره
اگه سولو رو خریدید و باهاش مشکل خاصی ندارید من توصیه به تعویضش نمیکنم. چون باید رسیورتون رو زیر قیمت بفروشید و قطعا ضرر خواهید کرد. من زمانی توصیه به این کار میکنم که بخواهید مثلا چیزی مثل دوو۲ بخرید که تفاوت و کارکرد خیلی خیلی فاحشی با سولو و زیرو داره
در مورد سوال آخرتون باید بگم این به سیاست شرکتها برمیگرده و دلیل فنی خاصی نداره

moderator

Vu+ Newbie
اگه سولو رو خریدید و باهاش مشکل خاصی ندارید من توصیه به تعویضش نمیکنم. چون باید رسیورتون رو زیر قیمت بفروشید و قطعا ضرر خواهید کرد. من زمانی توصیه به این کار میکنم که بخواهید مثلا چیزی مثل دوو۲ بخرید که تفاوت و کارکرد خیلی خیلی فاحشی با سولو و زیرو داره
در مورد سوال آخرتون باید بگم این به سیاست شرکتها برمیگرده و دلیل فنی خاصی نداره

سولو معمولی محصول 2010 و زیرو هم محصول جدیده و زیرو هم تقریبا هم قیمت سولو معمولیه و بعد از یه مدت فکر کنم جایگزین سولو معمولی بشه واسه همین میخواستم تا دیر نشده عوضش کنم... بالخره زیرو تکنولوژی جدیده و سولو معمولی تکنولوژی 5 سال پیش

کسی اینجا زیرو خریده؟ کیفیت سخت افزاری و تصویرش نسبت به سولو معمولی چطوره... امکانش هست از سوول معمولی کیغیتش پائین تر باشه؟!؟!؟!

marco_aqua

Vu+ Newbie
با سلام خدمت دوستان .میخواستم ببینم برای اتصال یه بلو ری اکسترنال به رسیور دوی دو چه کار باید کرد؟

babak_1991

Vu+ Newbie
با سلام و خسته نباشید
من یک رسیور سولو 2 دارم که حدود یک ساله ازش استفاده میکنم
یه مدته هر چند وقت یکبار تصویر کانالها خودبخود میره و تصویر نمیاره
اوایل بعد از یک روز خود بخود درست میشد ولی الان دوباره این اتفاق افتاده و با گذشت چند روز دیگه درست نشده
یک بار برای امتحان سیم ال ان بی را به تیونر دوم دستگاه متصل کردم و بعد از انجام تنظیمات تصویر اومد و درست شد ولی بعد از یک ساعت اونم قطع شده و دیگه تصویر نداره
البته روی بعضی کانالها مثل کانالهای صدا و سیما تصویر قطع و وصل میشه مانند زمانی که بارازیت هست ولی سایر کانالها نه
خیلی نگرانم میترسم تیونرهای دستگاه سوخته باشن
من از دیش و موتور گردان استفاده میکنم
ببخشید از اینکه تو دو تا قسمت سوال را فرستادم چون نمیدونستم مربوط به کدوم قسمت میشه

m&am

Vu+ Newbie
با درود آيا زمانى كه تصوير قطع ميشود فقط تصوير برنامه قطع ميشود و ليست كانالها و منو و غيره قابل رويت هستند

Farshadmb

Vu+ User
با سلام و خسته نباشید
من یک رسیور سولو 2 دارم که حدود یک ساله ازش استفاده میکنم
یه مدته هر چند وقت یکبار تصویر کانالها خودبخود میره و تصویر نمیاره
اوایل بعد از یک روز خود بخود درست میشد ولی الان دوباره این اتفاق افتاده و با گذشت چند روز دیگه درست نشده
یک بار برای امتحان سیم ال ان بی را به تیونر دوم دستگاه متصل کردم و بعد از انجام تنظیمات تصویر اومد و درست شد ولی بعد از یک ساعت اونم قطع شده و دیگه تصویر نداره
البته روی بعضی کانالها مثل کانالهای صدا و سیما تصویر قطع و وصل میشه مانند زمانی که بارازیت هست ولی سایر کانالها نه
خیلی نگرانم میترسم تیونرهای دستگاه سوخته باشن
من از دیش و موتور گردان استفاده میکنم
ببخشید از اینکه تو دو تا قسمت سوال را فرستادم چون نمیدونستم مربوط به کدوم قسمت میشه

سلام
نگران نباش مشكلي نداره
ايراد از پارازيت هاي محلي هست كه حدود يك ماهي ميشه زياد شده
درغير اين صورت مشكل سيم داري و احتمالا كابل تو افتاب مونده خراب شده
با لاين امپلي فاير امتحان كن سيم را

babak_1991

Vu+ Newbie
با درود آيا زمانى كه تصوير قطع ميشود فقط تصوير برنامه قطع ميشود و ليست كانالها و منو و غيره قابل رويت هستند

بله فقط تصویر ندارن ولی کانالها و همه چیز عادی و بدون مشل میباشد

babak_1991

Vu+ Newbie
سلام
نگران نباش مشكلي نداره
ايراد از پارازيت هاي محلي هست كه حدود يك ماهي ميشه زياد شده
درغير اين صورت مشكل سيم داري و احتمالا كابل تو افتاب مونده خراب شده
با لاين امپلي فاير امتحان كن سيم را

ایراد پارازیت نیست مطمین هستم
کابل هم چک کردم مشکلی نداره
الان دوباره تصویر اومد و یک ساعتی درست شد ولی دو باره یکدفعه قطع شد و دیگه نیومد
این نشون میده از سیم نیست
چون کلیه ماهواره ها و کلیه کانالها میره نشون میده پارازیت هم نمیتونه باشه
یکی از دوستان میگفت مال ایمیج است عوض کن درست میشه باید این را هم امتحان کنم شاید درست شد
به هرحال ممنون

m&am

Vu+ Newbie
سيم را از موتور باز كنيد مستقيم به ال ان بى ببنديد منتها قبلش روى يك ماهوره مشخص بگذاريد و همان ماهواره را چك كنيد

saeed.agha

Vu+ Newbie
سلام
بعد از آپدیت به بلک هول 2.1.7
در صفحه ال سی دی دیگه لوگوی
vu+ duo2
را ندارم و وقتی در ال سی دی لینوکس وارد تنظیمات میشم و گزینه ووپلاس را برای ال سی دی انتخاب میکنم باز هم تصویر بلک هول می آید . چکار کنم که تصویر اصلی ووپلاس دو دو بیاد ؟
منظورم عکس رنگی زیر ( سمت چپ ) است . البته به غیر از تبلیغ سایت لینوکس تی وی . .
با تشکر
vuduo2_front.jpg

m&am

Vu+ Newbie
باسلام اين تنظيمات در پلاگين ال سى دى ٤ لينوكس انجام ميشود (lcd4linox)

saeed.agha

Vu+ Newbie
باسلام اين تنظيمات در پلاگين ال سى دى ٤ لينوكس انجام ميشود (lcd4linox)

سلام انجام می دهم ولی فایده نداره و مثل اینکه عکس بلک هول جایگزین این عکس شده . ضمنا اگر ممکنه محل ذخیره این عکس را بدهید تا در ال سی دی 4 لینوکس این آدرس رو بدهم .
با تشکر