Tuner usb DVB-T ADB-100T

maruda1

Vu+ Newbie
Witam,
Chciałem zapytać czy jest możliwość dostosowania sterownika pod ten tuner DVB-T usb ADB-100T , z tego co się dowiedziałem jest zbudowany na chipsecie Abilis AS-102, tutaj opis jak zainstalować pod windowsem i ubuntu,że trzeba coś zmienić żeby był odpowiednio widoczny-identyfikowany.
http://satkurier.pl/news/62570/n-tuner-dvb-t-usb-dla-nbox-dziala-z-pc.html

Próbowałem tak jak jest tutaj na forum opisane w dziale USB Tuners Drivers w temacie AS102 devices ale niestety nie działa pisze , że jest niewidoczny "No Suported".
http://www.vuplus-community.net/board/threads/usb-tuner-as102-devices.933/

Proszę:notworthy: o pomoc w uruchomieniu tego usb DVB-T myślę ,że kolega angelofsky1980 sobie z tym poradzi i będziemy mogli się cieszyć z uruchomienia tego tunera.
Pozdrawiam serdecznie
 

bogdanm

Moderator
Ok dzieki za post postaram sie cos pogadac z nim na MSN i przyszpieszyc sprawe.
Jesli ktos z was czytajacych ten post chcialby by ten stick obslugiwal image BH piszcie w grupie sila.
 

gorzal

Vu+ Newbie
Także jestem zainteresowany tymi sterownikami, tuner po N-ce został i mozna by go pod Vu wykorzystać.
 

bogdanm

Moderator
I've found the patch to add your device. After some tests the update will be published on the BH Server this weekend.
Big thanks friend!!!!

----------

Mysle ze rozumiecie to co napisal kolega angelofsky1980 w swym poscie w skrócie mozna powiedziec ze po malych testach update bedzie w wekend online na serverku
 

maruda1

Vu+ Newbie
Big thanks friend!!!!

----------

Mysle ze rozumiecie to co napisal kolega angelofsky1980 w swym poscie w skrócie mozna powiedziec ze po malych testach update bedzie w wekend online na serverku

W takim razie oczekujemy weekendu ,żeby po testować i zdać relacje jak działa .
Bardzo dziękuje za szybkie podejście do tematu koledze angelofsky1980 :)
 

mariofoto

Vu+ Newbie
Witam i trzymam kciuki za poprawne działanie tego tunera DVB T na VU DUO. Chętnie potestuję .:victory: Również podziękowania za podjęcie tematu.:notworthy:
Serdecznie pozdrawiam.
 

maruda1

Vu+ Newbie
I've found the patch to add your device. After some tests the update will be published on the BH Server this weekend.
Witam,
Chciałem zapytać jak daleko są prace nad sterownikiem do naszego tunera ?
Weekend już minął , a chętnie by się sprawdziło jak działa ten tuner :) , oraz czy to będzie osobna pozycja w sterownikach na serwerze online czy pod konkretną już pozycją co jest na serwerze BH.
Pozdrawiam.
 

bogdanm

Moderator
Witam,
Chciałem zapytać jak daleko są prace nad sterownikiem do naszego tunera ?
Weekend już minął , a chętnie by się sprawdziło jak działa ten tuner :) , oraz czy to będzie osobna pozycja w sterownikach na serwerze online czy pod konkretną już pozycją co jest na serwerze BH.
Pozdrawiam.
Zapytam dzis jak bedzie na MSN co tam ze sterami ................... Nie wiem czemi nie zapodal w weekend.
 

mariofoto

Vu+ Newbie
Witam serdecznie.
@bogdanm -jest szansa na te stery? Czy temat umarł śmiercią naturalną?
Z góry dzięki za odpowiedz i pozdrawiam all.
 

bogdanm

Moderator
Udalo sie cos przyspieszyc temat o ktory pytacie w ciagu 24 h bedzie na serverku plik do testow [driverki beda dla VU Duo pod nazwaBlue Panel: "Pinnacle PCTV 74e"] . Prosze testowac i pisac wszelkie sugestie jak beda jakies crashe zapodajcie na forum pomoze to w image 1.6.7 zapodac juz dzialajace w 100% stery dla wszystkich boxow.
 

maruda1

Vu+ Newbie
Udalo sie cos przyspieszyc temat o ktory pytacie w ciagu 24 h bedzie na serverku plik do testow [driverki beda dla VU Duo pod nazwaBlue Panel: "Pinnacle PCTV 74e"] . Prosze testowac i pisac wszelkie sugestie jak beda jakies crashe zapodajcie na forum pomoze to w image 1.6.7 zapodac juz dzialajace w 100% stery dla wszystkich boxow.
Witam,
Powiem tak "lepiej późno niż wcale" ;) ,najgorsze było to ,że nikt nie potrafił konkretnie odpowiedzieć kiedy mamy się spodziewać sterów bo to co napisał kolega angelofsky1980 to nie było w weekend jak napisał , a minęło kilka weekendów :p
Najważniejsze jest to,że przed chwilą sprawdziłem i na tą chwilę wszystko działa poprawnie i za to jemu serdecznie dziękuje.
Na przyszłość bym sobie tylko życzył lepszej komunikacji i więcej informacji podanych w danym temacie na forum, ponieważ milczenie tylko zniechęca.
Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuje koledze angelofsky1980 :)
 

mariofoto

Vu+ Newbie
Witam serdecznie.
Test wypada pozytywnie . :victory:Jak na razie brak problemów na tych sterach.Przyłączam się do podziękowań koledze angelofsky1980 za włożoną pracę .:notworthy:
Serdecznie pozdrawiam.
@bogdanm również dzięki za monitorowanie tematu.:notworthy:
 

mastergc

Vu+ Newbie
Witam serdecznie,
chciałem się zapytać na jakim etapie jest nowy BH 1.6.7 . Niedawno ukazała się trzecia odsłona beta, jednak tuner DVB-T usb ADB-100T nadal nie działa na VU+ UNO. Są jakieś szanse, że w ogóle ruszy?
Pozdrawiam
 
Top